کدخبر: 31220

اروپا گردی بهرام‌ رادان با ظاهری متفاوت + عکس

بسیاری از ما بهرام رادان را با نام سوپر استار سینمای ایران می شناسیم. بهرام رادان تصویری از یکی از سفرهایش به خارج از کشور منتشر کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

بهرام رادان بازیگر و خواننده ایرانی است.بهرام رادان تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد

عکسی که بهرام رادان از یکی از سفرهایش به خارج از کشور در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

بهرام‌ رادان در خارج‌ از کشور + عکس

خانواده بهرام رادان 

مادر بهرام رادان خانه دارد و پدرش سرهنگ بازنشسته قبل از انقلاب می باشد، اصالتا از سمت پدری اهل اصفهان می باشد و دو خوار و یک برادر دارد که خود فرزند آخر است.

بهرام‌ رادان در خارج‌ از کشور + عکس

ازدواج و همسر بهرام رادان

بهرام رادان تاکنون ازدواج نکرده است و مجرد می باشد . چندی پیش وی با انتشار یک عکس در کنار یک زن در صفحه اینستاگرامش خبر عروسی اش را داد ! اما این خبر واقعیت نداشت و دروغ سیزده او بود ! این عکس در واقع مربوط به حضور او در یک فیلم آمریکایی می باشد.

مادرش می گوید ازش دلخور هستیم و دوست داریم زودتر ازدواج کند و ما هم بچه هایش را ببینیم ولی هنوز قانع نشده است

رادان در پاسخ به این دلخوری می گوید : فعلا برنامه اى براى رفع این دلخورى ندارم، شاید کمى رازیانه دم کرده موجب التیام موقت این دلخورى بشود

بهرام‌ رادان در خارج‌ از کشور + عکس

حمایت بهرام رادان از همجنس گرایان

سال 1394 بود که با نوشتن متنی در توییتر خود از قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان در کنگره آمریکا بعنوان یک رویداد بزرگ همچون لغو قانون برده داری یاد کرد.

یک روز بعد حملات شدیدی از طرف روزنامه کیهان او را مجبور به حذف توییت ونوشتن نامه عذرخواهی به مدیر مسئول این روزنامه را کرد.

بهرام‌ رادان در خارج‌ از کشور + عکس

زندگی هنری بهرام رادان

بهرام رادان دورهٔ بازیگری را در سال ۱۳۷۸ و در آموزشگاه هیوا فیلم گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم شور عشق ساخته نادر مقدس انتخاب شد.

در اولین حضور سینمایی شورعشق شناخته شد: شور عشق اما فیلم به فیلم به دانش سینمایی خود افزود و توانست فوت و فن بازیگری را بیاموزد تا اینکه در چهارمین نقش آفرینی اش کاندید دریافت تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد در پنجمین جشن خانه سینما شد: آواز قو.

رادان سپس موفق به کسب دو سیمرغ بلورین نقش اول مرد (شمعی در باد و سنتوری) نیز شد.

کافه داری بهرام رادان

رادان یکی از سهامداران کافه های زنجیره ویونا در ایران می باشد، یکی از کافه های اصلی و مرکزی ویونا با گنجایش 45 نفر در پاسداران تهران، مال شخص خود اوست.

بهرام‌ رادان در خارج‌ از کشور + عکس

ارسال نظر: