کدخبر: 31244

پوشش خارج از عرف فریبا نادری + عکس لورفته و جنجالی

تصویری از پوشش خارج از عرف فریبا نادری که در قالب سلفی در آسانسور منتشر شده است را ببینید. این تصویر را گویا خود این بازیگر در پیج خود به اشتراک گذاشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از پوشش خارج از عرف فریبا نادری در آسانسور که به تازگی منتشر شده است را در ادامه ببینید.

تمسخر محمدرضا فروتن توسط فریبا نادری جنجال به پا کرد + ویدئوی لورفته

بیوگرافی فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 23 فروردین ماه سال 1363 در تهران متولد شد.این بازیگر جوان سینما و تلویزیون تحصیلاتش را تا مقطع لیسانس رشته گرافیک ادامه داد و برای اینکه زودتر به هدف هایش در بازار کار برسد به سراغ بازاریابی رفت و کم کم در سمت مدیر بازرگانی یک شرکت بزرگ مشغول کار شد.

تمسخر محمدرضا فروتن توسط فریبا نادری جنجال به پا کرد + ویدئوی لورفته

فریبا نادری در خانواده ای کم جمعیت متولد شد و یک خواهر و برادر دارد. برادرش حمید نام دارد و خواهرش هم وکیل است و تمام دوران کودکی فریبا نادری در کنار برادرش گذشت.

رابطه دوستانه فریبا نادری و برادرش حمید او را به سمت شیطنت ها و بازی های پسرانه می کشاند و تمام مدت کودکی او با برادرش و بدون داشتن حتی یک عروسک و با بازی های کودکانه در کوچه سپری شد.

ازدواج فریبا نادری با مسعود رسام

فریبا نادری درباره آشنایی اش با زنده یاد مسعود رسام می‌ گوید : یادآوری روزهای آشنایی مرا اذیت می‌کند ما سر یک کار با هم آشنا شدیم اما ارتباط و ازدواج مان ربطی به کار نداشت.

فریبا نادری در مصاحبه ای عنوان کرد بعد از آشنایی با مسعود رسام و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد. مسعود عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد. من هم در مقابل عاشق شدم.

تمسخر محمدرضا فروتن توسط فریبا نادری جنجال به پا کرد + ویدئوی لورفتهیعنی او من را هم عاشق کرد. بعد از دوران عاشقی تصمیم گرفتیم که با هم ازدواج کنیم، شاید خیلی‌ ها فکر کنند من از بیماری او خبر نداشتم که تن به این ازدواج دادم اما این جور نبود؛ من از سال ۸۳ می‌ دانستم که مسعود سرطان دارد، سال ۸۵ که با من ازدواج کرد دکترها می‌ گفتند: کمتر از شش ماه دیگر سرطان کار خودش را خواهد کرد اما معجزه عشق، امید و همنشینی با هم باعث شد که تا سال ۸۸ با سرطان بجنگد.

ازدواج دوم فریبا نادری

فریبا نادری بازیگر سینما و تلویزیون ، ۸ سال پس از درگذشت همسر سابقش مسعود رسام ، برای بار دوم ازدواج کرد. در تیرماه ۹۶ عکس ازدواج دوم فریبا نادری در فضای مجازی منتشر شد و او با هیچ مرد سینمایی و مشهور ازدواج نکرد.

تمسخر محمدرضا فروتن توسط فریبا نادری جنجال به پا کرد + ویدئوی لورفته

ارسال نظر: