کدخبر: 31246

ریحانه پارسا بار سفر بست + متن و عکس جنجالی

انتشار پستی در اینستاگرام این شائبه را به وجود آورده است که ریحانه پارسا بار سفر بسته است. او نوشته است چمدانی بگیر و رفتن را تمرین کن. سفر خبر نمی دهد.

آنچه دیگران می خوانند:

انتشار پستی در اینستاگرام این فرضیه را به وجود اورده است که ریحانه پارسا بار سفر بسته است. ریحانه پارسا با انتشار عکسی این حاشیه را ایجاد کرد و نوشت: چمدانی بگیر و رفتن را تمرین کن؛ سفر، خبر نمی کند.

عاشق شدن ریحانه پارسا جنجال به پا کرد+ عکس و متن جنجالی

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1377 در تهران است و تحصلات او لیسانس بازیگری است.تابستان ۹۷ سریال پدر از شبکه ۲ روی آنتن رفت و توجه مخاطبان تلویزیون را جلب کرد. علاوه بر بازیگران باسابقه، مانند مهدی سلطانی و لعیا زنگنه، دو چهره جوان و تازه نیز در این مجموعه بازی می‌کردند که نقش‌های اصلی سریال را برعهده داشتند.

عاشق شدن ریحانه پارسا جنجال به پا کرد+ عکس و متن جنجالی

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. اما به تازگی خبری مبنی بر جدایی ریحانه پارسا از مهدی کوشکی به تازگی منتشر شده است.

عاشق شدن ریحانه پارسا جنجال به پا کرد+ عکس و متن جنجالی

ریحانه پارسا طلاقش را تایید کرد

بعد از پخش اخبار جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی، پارسا با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود به گونه‌ای این شایعه را تأیید کرد و گفت: «خیلی ممنونم که نگران حالم بودید. امیدوارم آقای کوشکی هرجا هستند خوب باشند».

واکنش محسن افشانی به طلاق ریحانه پارسا

محسن افشانی در واکنش به انتشار خبر طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی با کنایه تندی به او حمله کرد.

عاشق شدن ریحانه پارسا جنجال به پا کرد+ عکس و متن جنجالی

عکس جنجالی ریحانه پارسا با روزبه بمانی ؟

به تازگی عکسی از ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه این روز های ایران که چندی پیش از شوهر خود یعنی مهدی کوشکی طلاق گرفته بود در کنار خواننده محبوب روزبه بمانی منتشر شده است. طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی خبر بود که در روزهای گذشته مورد توجه قرار گرفت. بعد از انتشار تصاویر ریحانه پارسا و روزبه بمانی نام ریحانه پارسا بار دیگر بر سر زبان ها افتاد.

ارسال نظر: