کدخبر: 31253

دل نوشته عاشقانه الهام حمیدی برای همسرش + عکس

تصویر و متن عاشقانه ای که الهام حمیدی برای شوهرش در پیج خود در اینستاگرام منتشر کرده و به اشتراک گذاشته است را در ادامه ببینید. این تصویر به تازگی وایرال شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

به تازگی متن عاشقانه الهام حمیدی بازیگر سینما و تلویزیون برای همسرش منتشر شده است. الهام حمیدی به تازگی مادر شد.

محجبه شدن الهام حمیدی پس از تولد فرزندش + عکس دیده نشده

بیوگرافی الهام حمیدی

الهام حمیدی زادهٔ ۸ آذر ۱۳۵۶است.الهام حمیدی هنرپیشه سینما و تلویزیون ایران است.الهام حمیدی تحصیلاتش را در رشته حسابداری در دانشگاه آزاد رودهن به پایان رسانده و از همین دانشگاه لیسانس گرفته‌است.الهام حمیدی یک ترم به کلاسهای بازیگری رفته‌است و همان کلاسها بود که برای بازی در «آوایی در گلستان» رامین لباسچی انتخاب شد.الهام حمیدی در سال ۱۳۸۴ برای بازی در فیلم سینمایی «خیلی دور خیلی نزدیک»، موفق به کسب تندیس زرین بهترین بازیگر نقش مکمل زن، از جشن خانه سینما گردید.

خانواده الهام حمیدی

الهام حمیدی در خانواده ای کم جمعیت چشم به جهان گشود.خانواده الهام حمیدی آشنا به هنر و بازیگری هستند. پدر این بانوی هنرمند در دوره جوانی بازیگر تئاتر بود و اکنون کارمند بازنشسته می باشد.او فرزند ارشد خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد.

محجبه شدن الهام حمیدی پس از تولد فرزندش + عکس دیده نشده

الهام حمیدی و زندگی

پدرم بازنشسته و مادرم خانه‌دار است. من در خانواده‌ای رشد یافتم که مهر و محبت در آن موج می‌زد. روابط پدر و مادرم، خیلی دوستانه بود و آنها عاشقانه زندگی کردند و همیشه به ما آرامش انتقال دادند. خانواده‌ای که همیشه نظم در آن حرف اول را می‌زد…به هر حال باید توجه کنیم که در اکثر خانواده‌های ایرانی، وابستگی شدیدی بین اعضای آن است و همین مسئله باعث تفاوت خانواده‌های ایرانی نسبت به خانواده‌های غربی می‌شود. حس مهربانی، دوست داشتن و احترام به بزرگترها که برای خیلی از ایرانی‌ها عرف است.

محجبه شدن الهام حمیدی پس از تولد فرزندش + عکس دیده نشده

ازدواج اول و طلاق الهام حمیدی

الهام حمیدی در سنین پایین ازدواج کرده و چند سال با همسرش زیر یک سقف زندگی کردند اما نتوانستند ادامه دهند و جدا شدند. الهام حمیدی در تاریخ سیزدهم بهمن سال ۱۳۹۷ در سن ۴۱ سالگی خبر ازدواجش را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

محجبه شدن الهام حمیدی پس از تولد فرزندش + عکس دیده نشده

 

فرزند الهام حمیدی

12 خردادماه سال 99 بود که الهام حمیدی با انتشار پستی خبر از تولد پسرش داد و برای اولین بار مادر شدن را تجربه کرد.

محجبه شدن الهام حمیدی پس از تولد فرزندش + عکس دیده نشده

 

ارسال نظر: