کدخبر: 31254

تصویر هستی مهدوی بغل یک مرد + عکس لورفته

اخیرا تصویری از هستی مهدوی بغل یک مرد منتشر شده است که با شیطنت برخی از شبکه های اجتماعی هم همراه بوده است. او در این تصویر کنار برادر خود حضور دارد که تقریبا همسن و سال هستند.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از هستی مهدوی فر بازیگر جوان سینما و تلویزیون ایران در کنار یک مرد منتشر شد. در این تصویر هستی مهدوی فر بازیگر جوان سینما را در کنار برادرش می بینید.​

 

بیوگرافی هستی مهدوی

هستی (مهدخت) مهدوی فر متولد آذرماه 1370 در تهران میباشد.

کارنامه هنری هستی مهدوی

هستی مهدوی فر اغلب در سریالهای تلویزیونی ایفای نقش کرده است. سریالهایی چون جراحت، سوت پایان، نقش لیلی، پرستوهای عاشق، دسته بازنده ها و مادرانه از جمله سریال هایی است که هستی مهدوی فر در انها بازی کرده است. او با بازی در سریال مادرانه و در نقش رها دختری دبیرستانی که گرفتار اعتیاد شده، خوش درخشید. هستی مهدوی، یاد گرفته نقش های متفاوتی بازی کند. با نگاهی به کارنامه کاری او می توان، این را به راحتی فهمید. از دختری متفاوت در سوت پایان تا نقش یک دختر لال در زبان مادری.

سامان و سحر زوج مستندسازی هستند که زندگی آرامی را در شهر تهران می گذرانند. اما در فیلمی که سامان برای تلویزیون ساخته صحنه ای خراب می شود و سامان به علت گرفتاری، تکرار صحنه فیلمبرداری را به همسرش سحر می سپارد. سحر، دختری که در آن صحنه بازی کرده را به همراه دستیارش بعد از جستجوی فراوان پیدا می کند اما با نزدیک شدن به دختر متوجه مشکل بزرگی در زندگی او می شود. آخرین بازی او در سریال حانیه بود که در این سریال به همراه عباس غزالیو الهام چرخندهبه ایفای نقش پرداخت.

این سریال داستان زندگی ستوانی به نام سعید را روایت می کند که پس از انتقال به یزد، در خانه سیدجعفر که یکی از بازاریان انقلابی این شهر است سکونت می کند.

شهرت هستی مهدوی

با سریال سوت پایان به کارگردانی نیکی کریمی در سال 1389 بازی در سینما را تجربه کرد تا اینکه سال 1392 با سریال مادرانه در نقش رها به شهرت رسید.

علاقه به فیلمسازی

این روزها بیشتر دلم می خواهد ساختن فیلم کوتاه را تجربه کرد، راستش را بگویم فیلمسازی را بیشتر دوست دارم اما در بازیگری خود واقعی ام نیستم. ورزشکار حرفه‌ ای نیستم اما بدنسازی، شنا و سوارکاری می‌ کنم. ورزش بیشتر برای حکم تفریح را دارد و حرفه ای انجام نمی دهم، در اوقات فراغت بیشتر فیلم تماشا می کنم و متاسفانه چند سالیست کتاب خواندنم کم شده است.

ازدواج هستی مهدوی

به ازدواج خیلی فکر می کنم و هردفعه بیشتر به این نتیجه رسیدم که نمی خواهم ازدواج کنم ! البته شاید هر وقت که موعدش فرا رسید، نظرم عوض شود.

علایق هستی مهدوی

آشپزی به من آرامش خاصی می‌ دهد، یکی از تفریحاتم این است که در اینترنت دنبال دستور پخت غذاهای جدید می‌ گردم و درست کردن آنرا امتحان می کنم. البته رستوران رفتن را هم خیلی دوست دارم. عاشق سفرم، به خصوص سفرهای کویر گردی، اما به طور کل دوست دارم سوار ماشینم شوم و مثلا از بندر ترکمن تا آستارا را بروم یعنی خط شمالی ایران را طی ‌کنم.

بازیگران مورد علاقه

در میان آقایان حمید فرخ‌ نژاد را دوست دارم و در میان خانم‌ ها به نظرم هنگامه قاضیانی واقعا ویژه است و بازی‌ های سحر دولتشاهی را هم خیلی دوست دارم. میان بازیگران خارجی هم از بازی خاویر باردم و کیت بلانشت خیلی خوشم می‌ آید.

ارسال نظر: