کدخبر: 31255

قهر ماهور الوند و دوستش سوژه شد + عکس

تصویری که حکایت از قهر ماهور الوند و دوستش دارد را ببینید. این تصویر را خود این بازیگر در پیج خود منتشر کرد و از قهرهای طولانی مدتش پرده برداشت که در ادامه مشاهده می کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

عکسی که حکایت از قهر ماهور الوند و دوستش دارد و در صفحه اینستاگرامش منتشر کرده است را ببینید.

قهر ماهور الوند و دوستش سوژه شد + عکس

بیوگرافی ماهور الوند

ماهور الوند (زادهٔ ۲۲ تیر ۱۳۷۳) بازیگر سینما اهل ایران است. ماهور الوند تحصیلات کارشناسی خود را در رشته‌ی تئاتر به پایان رسانده و اکنون دانشجوی رشته‌ی بازیگری و کارگردانی در مقطع کارشناسی ارشد است.

قهر ماهور الوند و دوستش سوژه شد + عکس

ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان ایرانی است و  یک خواهر به نام آهو دارد.

قهر ماهور الوند و دوستش سوژه شد + عکس

ماهور الوند بازیگری را با فیلم دختر شروع کرد که در آن نقش اصلی فیلم را داشت و اتفاقا به همان کار هم توانست به خوبی شناخته شود.

ماهور الوند، با انتشار عکسی در حالت قهر با دوستش در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "سال ۱۳۹۴ همیشه قهر بودیم.

ماهور الوند دختر سیروس الوند کارگردان ایرانی است و یک خواهر به نام آهو دارد. ماهور الوندبازیگری را با فیلم دختر شروع کرد که در آن نقش اصلی فیلم را داشت و اتفاقا به همان کار هم توانست به خوبی شناخته شود.

قهر ماهور الوند و دوستش سوژه شد + عکس

او در جشنواره فیلم فجر سال 96 نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم چهارراه استانبول گردید.ماهور الوندیکی از بازی های درخشان خود را در فیلم ملی و راه های نرفته اش در نقش ملیحه به کارگردانی تهمینه میلانی نیز ایفا کرد.

بازیگری ماهور الوند

ماهور الوندبا بازی در فیلم دختر به کارگردانی رضا میرکریمی به سینمای ایران راه پیدا کرد.ماهور الوندبا فیلم ملی و راه های نرفته اش و اکنون با چهارراه استانبول خوش درخشیده است.ماهور الوندمجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده استماهور الوندتصویری از خود در صفحه شخصی کنار سگ های ولگرد منتشر کرده است.

ارسال نظر: