کدخبر: 31258

تصویر خصوصی ملیکا شریفی نیا و پسر عمه اش+عکس لو رفته

تصویری از ملیکا شریفی نیا در کنار یک مرد غریبه حسابی سر وصدا به پا کرد . در حالی که این عکس مربوط به پسر عمه ی خانم بازیگر است.

آنچه دیگران می خوانند:

ملیکا شریفی نیا متولد 21 آبان 1365 در تهران، بازیگر است. ملیکا شریفی نیا  بجز بازیگری، عکاس، تصویر ساز و گرافیسک است.

تصویری از  ملیکا شریفی نیا و پسر عمه اش را مشاهده می کنید:

 

2323

خانواده ملیکا شریفی نیا

محمدرضا شریفی نیا بازیگر سینما و تلویزیون پدر ملیکا شریفی نیا متولد 25 خرداد ماه 1334 در اصفهان است.آزیتا حاجیان بازیگر سینما و تلویزیون مادر ملیکا شریفی نیا متولد 21 دی ماه 1336، در تهران است.حاجیان لیسانس بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشکده هنرهای دراماتیکِ دانشگاه هنر است.ملیکا شریفی نیا با ناخن مانیکور شده کنار یک مرد +عکس

محمدرضا شریفی‌نیا و همسر سابقش آزیتا حاجیاناز هم جدا شده اند و آزیتا حاجیان با محمد کریمی هراتی ازدواج کرده است .مهراوه شریفی نیا نیز خواهر ملیکا متولد29 فروردین ماه1361 در تهران است.

ازدواج و همسر ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا متاهل میباشد او در سال 1386 با شخصی به نام امیررضا طلاچیان ازدواج کرده است

همسرش بازیگر نیست و در رشته مدیریت صنایع تحصیل کرده است و هنوز فرزندی ندارند.

 

لاغری شدید ملیکا شریفی نیا 

از خیلی وقت پیش به فکر کم کردن وزن بودم اما نمی‌شد. شنیده بودم بعد از ۳۰سالگی کم کردن وزن کار دشواری است. به همین دلیل تصمیم گرفتم هر طور شده، وزنم را پایین بیاورم و هنگام خاموش کردن شمع 29 سالگی به خودم قول دادم که هر طور شده، وزنم را کم کنم و خدا را شکر توانستم در عرض ۷ماه ۲۰کیلوگرم کم کنم و حالا خیلی خوشحالم چون توانستم خودم را به خودم ثابت کنم.

ملیکا شریفی نیا با ناخن مانیکور شده کنار یک مرد +عکس

شروع بازیگری ملیکا شریفی نیا

ملیکا شریفی نیا  بازی در سینما را از سال ۱۳۷۰ با فیلمی به نام «اوینار» به کارگردانی «شهرام اسدی» شروع کرد. او در فیلم ها و سریال های مختلفی نقش آفرینی کرد اما با ایفای نقش "دریا" در سریال "شمس العماره" به کارگردانی سامان مقدم به موفقیت رسید. او برای اولین بار در مجموعه آشپزباشی با خواهر بزرگش مهراوه شریفی نیا هم بازی شد. ملیکا شریفی نیا در سی و دومین دوره از جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم اشباح به کارگردانی فریدون جیرانی دیپلم افتخار گرفت.

ملیکا شریفی نیا با ناخن مانیکور شده کنار یک مرد +عکس

ارسال نظر: