کدخبر: 31262

چهره عصبانی بهنام بانی را ببینید + عکس

مدتی پیش در کمال ناباوری فروش بلیط کنسرت بهنام بانی رکورد شکست. بهنام بانی با انتشار عکسی از خودش نوشت: زندگی هیچگاه به بن بست نمی‌رسد!

آنچه دیگران می خوانند:

بهنام بانی با انتشار این عکس نوشت: زندگی هیچگاه به بن بست نمی‌رسد، کافیست چشم باز کنی و راه‌های گشوده بی شماری را فرا روی خود ببینی.

تو که خود را باور کنی، هر معجزه‌ای ممکن است

 

بهنام+بانی

آرزوی دوران کودکی بهنام بانی 

وی در ۸ سالگی قاری قرآن در صف مدرسه بود و از همان بچگی آرزوی خوانندگی و کنسرت را در سر داشت. دوران دانشجویی خود را در رشتهٔ مهندسی عمران در سال ۸۴ در شاهرود آغاز کرد و از همان هنگام در زمینهٔ موسیقی فعالیت می‌کرد ولی به گفتهٔ خودش کامیابی‌ای نداشت و صدایش شنیده نشد

 

اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده

عشق و عاشق بهنام بانی 

بانی در ایام شروع فعالیت موسیقی یک رابطه نصف و نیمه عاشقانه را تجربه کرد که منجر بهازدواج نشد و حالا هم می گوید فعلا تصمیمی برای اینکار ندارد.

اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده

مشوق اصلی بهنام بانی چه کسی بود؟ 

وی علت گرایشش به موسیقی را، پدرش می‌داند، پدر بهنام وی نوازنده آکاردئون بود. بهنام بانی در ۱۰ سالگی نزد پدرش تمرینات موسیقی را شروع کرد سپس در دوران نوجوانی بصورت حرفه‌ای نزد استادان موسیقی مانند محمد نوری به آموزش پرداخت.

اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده الگوی هنری بهنام بانی

مرحوم ناصر عبداللهی هم الگوی من بوده، البته من ژانرم را عوض کردم. در میان خواننده‌ های نسل جدید هم سینا شعبانخانی، مسعود صادقلو و شهاب مظفری را دوست دارم.

اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده

استایل سیبیل بهنام بانی از کجا آمد؟

سه سال پیش بود دقیقا، عروسی خواهرم بود، که من بهره برداری از سبیل کردم که این پیشنهاد از طرف یکی از دوستام بود، البته خیلی مخالفت داشتم ولی با کاراکترم جوره و خودم خیلی دوسش دارم.

اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده اجرای آهنگ مختارنامه توسط بهنام بانی در هیئت عزاداری + ویدئو دیده نشده

 

شکست رکورد فروش بلیط کنسرت بهنام بانی 

بانی موفق شد در اولین کنسرت خود در مرداد 1396 رکورد فروش بلیط در ایران را بشکند، تمامی 4100 بلیط او برای سانس های برج میلاد ظرف 15 دقیقه بفروش رفت.

 

ارسال نظر: