کدخبر: 31328

تصویر لورفته از بازی کردن رضا گلزار و هومن سیدی + عکس

تصویری از پلستیشن بازی کردن رضا گلزار و هومن سیدی پشت صحنه سریال شبکه نمایش خانگی گیسو که اخیرا منتشر شده است و حسین یاری و منوچهر هادی کنارشان هستند، ببینید.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از نذری پلستیشن بازی کردن رضا گلزار و هومن سیدی را ببینید. این دو بازیگر رفاقتی دیرینه با هم دارند و در آثاری هم کنار هم بازی کردند.

GmVc2VKULDCm

 

بیوگرافی رضا گلزار

محمد رضا گلزار یکی از خوش چهره ترین بازیگران در ایران اسـت، بعضی وی را خودشیفته خطاب میکنند و بعضی هم برایش سر و دست می شکنند. او همچنین حرفه هایی مثل: مدلینگ، مجری گری و خوانندگی نیز فعالیت می کند. محمدرضا گلزار نوازنده و خوانندۀ موسیقی پاپ و بازیگر تلویزیون و سینما سال ۱۳۵۶ در شهر تهران متولد شد.وی فارغ التحصیل مهندسی مکانیک از دانشگاه « آزاد اسلامی » اسـت.

فعالیت های رضا گلزار

محمدرضا گلزار علاوه بر فعالیت در موسیقی و بازیگری مدتی کلوپ زیبایی ویژه مردان داشت، بعدها رستوران انار در تهران را مدیریت کرد و پس از آن با یک برند مکزیکی با نام اکلیپس در تولیدات پوشاک همکاری کرد. گلزار صاحب فروشگاه دیجیتال گو اسپورت است و نمایندگی فرانسه را دارد. وی در دبی مرکز سولاریومی (برنزه کردن پوست) به نام سان پینت را دارد. و شنیده ها حاکی از برج سازی و بساز بفروشی نیز دارد.

نذری پختن مهناز افشار و رضا گلزار + عکس لورفته

بیوگرافی مهناز افشار

مهناز افشارمتولد تاریخ ۲۱ خرداد ۱۳۵۶ در شهر تهران است. مهناز افشاربازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. مهنار افشار که دیپلم اش را در رشته تجربی گرفت، برای ادامه تحصیل به مدت چهار سال در مؤسسه‌ای غیرانتفاعی به تحصیل در رشته تدوین پرداخت. مدرک تحصیلی او دیپلم است.

نذری پختن مهناز افشار و رضا گلزار + عکس لورفته

ازدواج مهناز افشار

در یک خبر تایید نشده گفته می شود مهناز افشار اولین بار با شخصی بنام س. رفیعی ازدواج کرده است که در نهایت این ازدواج به طلاق منجر شده است، این خبر هیچگاه تایید نشده است. مهناز افشار در خرداد ۱۳۹۳ با یاسین رامین فرزند محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره دوم ریاست جمهوری محمود احمدی‌نژاد ازدواج کرد و خطبه عقد آن‌ها توسط سید محمد خاتمی رئیس‌جمهور پیشین جمهوری اسلامی ایران خوانده شد.مهریه همسرم ۵ شاخه گل است.محمد یاسین رامین با رد شایعات مهریه ۳۰ میلیاردی مهناز افشار می گوید : مهریه همسرم ۵ شاخه گل نرگس، یک جلد کلام الله مجید و آینه و شمعدان بوده است.

نذری پختن مهناز افشار و رضا گلزار + عکس لورفته

این اواخر هم بابت موضوع شیرخشک ها آزرده شدم به دلیل اینکه گاهی آدم اشتباهی را شخصاً مرتکب می شود و برای آن تلاش می کند. در گفتگوی قبلی ام از نهادها تقاضا کردم که به این موضوع رسیدگی شود برای شفافیت و روشن شدن اذهان عمومی. من با وزارت بهداشت و هلال احمر صحبت کردم و گفتند چنین پرونده ای وجود ندارد و گفتم چرا این موضوع را عنوان نمی کنید و این درخواست من به عنوان مدعی العموم حساب نشده است!

بازیگری مهناز افشار

مهناز افشار بازیگری را با مجموعه تلویزیونی گمشده در سال ۱۳۷۷ آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم سینمایی دوستان به کارگردانی علی شاه‌حاتمی در سال ۱۳۷۷ به سینما راه یافت و با ایفای نقش در فیلم سینمایی شور عشق به کارگردانی نادر مقدس در سال ۱۳۷۹ به شهرت رسید.

نذری پختن مهناز افشار و رضا گلزار + عکس لورفته

 

ارسال نظر: