کدخبر: 31331

دختر مهران مدیری در اروپا + عکس

تصویری با عنوان دختر مهران مدیری در اروپا در فضای مجازی دست به دست می شود در حالی که این عکس مربوط به مریم بلالی مقدم بازیگری که در سریال دردرسر والدین نقش دختر مهران مدیری را ایفا میکرد است.

آنچه دیگران می خوانند:

دردسر والدین نام سریالی است که در سال ۱۳۸۰ به کارگردانی مسعود نوابی از صدا و سیما پخش می‌شد. 

مریم بلالی مقدم بازیگر نقش دختر مهران مدیری در این سریال به اروپا مهاجرت کرده است. که تصاویر او با عنوان تصویر دختر مهران مدیری منتشر شده است.

دختر مهران مدیری در اروپا + عکس

بیوگرافی مهران مدیری

مهران مدیری , کارگردان, بازیگر, خواننده, مجری متولد 18 فروردین ماه 1346 در تهران می باشد و 50 سال سن دارد.

وی آخرین فرزند خانواده 6 نفری است. او سه برادر بزرگ‌ تر دارد. خانواده او اصالتاً اراکی هستند. از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد.

دختر مهران مدیری در اروپا + عکس

کارگردانی مهران مدیری

مجموعه پرواز 57 اولین کارگردانی وی بود و توانست در زمان خود به خوبی دیده شود . وی پس از آن در سال 72 مجموعه ساعت خوش را ساخت مجموعه ای که تحول بزرگی در عرصه طنز بود و بسیاری از بازیگران طنزی که هم اکنون ستاره شده اند با همین مجموعه شناخته شدند.

بعد از آن نیر مجدد چندین مجموعه دیگر را کارگردانی نمود از جمله سریالهای سال خوش,پلاک 14,ببخشید,90 شب,80,پاورچین,نقطه چین,جایزه بزرگ,شبهای برره,باغ مظفر,مرد هزار چهره,مرد دوهزار چهره,در حاشیه و …

دختر مهران مدیری در اروپا + عکس

وی همچنین در شبکه نمایش خانگی چند مجموعه موفق از جمله قهوه تلخ را نیز کارگردانی نمود . مجموعه های قهوه تلخ,ویلای من,شوخی کردم,گنج مظفر و عطسه سریالهایی هستند که وی کارگردانی نموده است.

وی هم چنین در چند فیلم سینمایی از جمله : دایره زنگی,همیشه پای یک زن در میان است,دیدار,توکیو بدون توقف,پل چوبی به عنوان بازیگر حضور داشته است.

ازدواج و همسر مهران مدیری

او چندین سال قبل ازدواج کرده است و حاصل این ازدواج دو فرزند یک پسر به نام فرهاد و یک دختر به نام شهرزاد می باشد.

همسر مهران مدیری و مادر فرهاد و شهرزاد رشته‌اش هنری بوده و ادبیات. او خانه‌دار است و برای خودش می‌نویسد و هیچ وقت دغدغه انتشار نوشته‌هایش را نداشته. اسم فرهاد را هم مادرش انتخاب کرده و بعد از آن مهران مدیری زیاد از این اسم در شخصیت‌های تلویزیونی‌اش استفاده کرده است.

دختر مهران مدیری در اروپا + عکس

ارسال نظر: