کدخبر: 31345

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

اخیرا تصویری از جشن عروسی سیما خضرآبادی از بازیگران جوان و آینده دار سینمای ایران در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. البته هنوز با واکنشی از او رو به رو نشده است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری لورفته از جشن عروسی سیما خضرآبادی در فضای مجازی به تازگی لورفته است. سیما خضرآبادی از بازیگران جوان سینمای ایران است.

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

بیوگرافی سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی متولد 11 فرودین 1368 در تهران ، بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون است. فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری است ، اینستاگرام را دوست ندارد خیلی علاقه دارد جهانگرد شود ، جدیدا به فکر سلامتی و ورزش کردن است ، می گوید به زیبایی و شیک بودن لباس اهمیت می دهم.

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

سرسختی‌های پدر

دانش آموز درسخوانی بودم و پدرم به شدت مخالف این بودند که در سن و سال کم وارد دنیای بازیگری شوم چون معتقد بودند به درسم لطمه می خورد ، پدرم دوست داشتند من در شرایط حرفه ای و پس از گذراندن دوره های بازیگری یا تحصیل در این رشته وارد این حرفه شوم به همین علت کارم در سینما و تلویزیون را همزمان با اتمام تحصیلاتم آغاز کردم.

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

فعالیت سینمایی سمیرا خضرآبادی

خضر آبادی اولین کار خود را با سریال «ایستگاه آخر» منوچهر عسگری نسب آغاز کرد و در سینمایی «کودک و فرشته» در نقش لیلا بسیار خوب درخشید و بلافاصله در سریال «وضعیت سفید» حمید نعمت الله دیده شد. بعد از آن در فیلم سینمایی «من و زیبا» به کارگردانی فریدون حسن پور در کنار پرویز پرستویی و شهاب حسینی ایفای نقش کرد و همچنین در سریال های «چک برگشتی» و «هفت سین» هم یکی از نقش های اصلی را بازی کرد.

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

او در سریال علی البدل هم بازی قابل قبولی را ایفا کرد.سیما خضرآبادی ، نقش دانشجویی به نام آناهیتا اقبالی را در سریال «علی البدل» بازی می کرد. او در سریال بازی نقابها که در پاییز 97 از شبکه 2 پخش شد در نقش آلما ایفای نقش کرد.

علاقه به جهانگردی

اگر به لحاظ مالی در وضعیت خیلی خوبی بودم دوست داشتم همیشه در سفر باشم و اصلا یک جهانگرد حرفه ای شوم. واقعا عاشق سفر هستم و دوست دارم همه دنیا را ببینم. ماجراجویی را دوست دارم ولی در حد معقول ، شاید در این مورد کمی محتاط باشم. کلا خیلی آدم ریسک پذیری نیستم ، کمی از ریسک کردن می ترسم.

تیپ سیما خضر آبادی

حواسم بود که اگر وزنم اضافه شود رژیم بگیرم و تحرک کافی داشته باشم تا به وزن ایده آلم برسم و بعد هم شروع می کردم به پرخوری ، خلاصه اینکه ورزش جزوی از زندگی ام نبود ولی اخیرا مرتب به باشگاه ورزشی می روم و خیلی مراقب تغذیه ام هستم. چندان تابع مد نیستم اما در بین لباس ها و رنگ هایی که مد می شوند اگر چیزی را دوست داشته باشم و حس کنم به من می آید می خرم ، در خریدهایم بیشتر به زیبایی و شیک بودن و کیفیت اهمیت می دهم.

جشن عروسی سیما خضرآبادی + عکس جنجالی و لورفته

ازدواج سیما خضرآبادی

خبر ازدواج سیما خضرآبادی در فروردین 96 رسانه ای شد این خبر رسما با انتشار عکس عروسی اش به تایید رسید همسرش در زمینه کیف و کفش فعالیت می کند.

ارسال نظر: