کدخبر: 31357

تاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکس

به تازگی تصویری از تاب سواری نسیم خشنودی، مجری زن تلویزیون منتشر شده است. انتشار این عکس از نسیم خشنودی واکنش های جالبی را در پی داشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

نسیم خشنودی مجری جوان تلویزیون می باشد.  او مجری شبکه آموزش صدا و سیما ست.

نسیم خشنودی اجرای برنامه هاییی مانند مشق شب و بوم سفید را به عهده داشته است . 

nasim-khoshnoodi

 

من در تاریخ ۲۶ آبان در سال ۱۳۷۳ در شهر تهران متولد شده ام، کار اجرا می‎‌کنم و در صداوسیما در شبکه آموزش مشغول هستم، بغیر از کار مجری بودن فعالیت در رشته داروسازی دارم و تازه مدرک دکترای داروسازی از داننشگاه اخذ کردم.

علایق و سرگرمی های نسیم خشنودی

من عاشق کتاب خوندن هستم چون باهاش قدرتمند میشم، یاد میگیرم و از همه مهمتر میتونم تجربه کسب کنم.

بهترین سرگرمی ام رفتن به سفر و گردش در طبیعت است، حالم با دیدن گل های رز بهتر می شود.

نسیم خشنودی کیست؟

نسیم خشنودی مجری دوست داشتنی شبکه آموزش که دکتر داروساز نیز می باشد، او به غیر از شغل دکتری کار اجرا در صداوسیما را برعهده دارد و در شبکه آموزش مشغول به فعالیت می باشد، از برجسته ترین کارهایش می توان اجرا در برنامه های مشق عشق و بوم سفید را نام برد.

نسیم خشنودی چطور داروساز شد؟

راستش از کودکی رویای دکتر بودن توی ذهنم بود و دوران دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کردم و در دانشگاه در رشته داروسازی قبول شدم که با سختب و تلاش زیاد توانستم بالاخره مدرک دکتری در داروسازی را بگیرم.

 

مجری مشهور تلویزیون که داروساز است/ عکس

ازدواج نسیم خشنودی

نسیم خشنودیگفت:تا الان ازدواج نکردم و مجرد هستم، خواستگارای زیادی دارم ولی هنوز تصمیم خاصی نگرفتم، دوست دارم با کسی زندگی کنم که رفتار و اخلاقش را عاشقش باشم و بتونیم همدیگرو درک کنیم.

مجری مشهور تلویزیون که داروساز است/ عکس

نسیم خشنودی در خط اول مبارزه با کرونا

نسیم خوشنودی اینگونه می گوید:من یه  داروسازم و منو و همکارام هر روز در خط اول مبارزه با کرونا در سنگر هستیم که روزانه ١٢ ساعت و گاه شبانه روزی می جنگیم تا این ویروس سیاه را زمین گیر کنیم، اونم در برابر کسایی که ممکنه ناقل پنهان ویروس باشند، از همه مهمتر ایجاد آرامش برای مردمی که وحشت زده اند.

مجری مشهور تلویزیون که داروساز است/ عکس

این روزا تموم میشه و یخ این زمستان کرونایی آب میشه و بار دیگه در این شهر صدای بهار به گوش میرسه، اما خاطرات این روزای سخت و کسایی که ایستادند تا مردم زانو نزنند خواهد موند.

 

ارسال نظر: