کدخبر: 31397

سلفی سجدید حدیثه تهرانی پس از حواشی اخیر

جدیدترین تصویر سلفی از حدیثه تهرانی را که به تازگی منتشر شده است ببینید. او با سریال به کجا چنین شتابان ساخته ابوالقاسم طالبی توانست در سینما و تلویزیون به شهرت برسد.

آنچه دیگران می خوانند:

سلفی جدید حدیثه تهرانی بازیگر جوان و البته پرحاشیه این روزها را ببینید.. حدیثه تهرانی به واسطه ویدئوهایی که با شوهرش در اینستاگرام می گیرد مشهور شده است.

انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی

بیوگرافی حدیثه تهرانی

حدیثه تهرانی متولد پنجم آذرماه سال ۱۳۶۳ در در محله تهران پارس (فلکه اول) تهران است ، یک خواهر بزرگتر از خود دارد که در خارج از ایران مشغول به تحصیل می باشد، لیسانس مامایی دارد و یک دوره بازیگری هم در کلاسهای آزاد بازیگری گذرانده است.

ماجرای ورود حدیثه تهرانی به سینما و تلویزیون 

از کلاس بازیگری به دفتر ابوالقاسم طالبی (کارگردان) برای کار جدیدش معرفی شد و به این ترتیب سال 1388 وقتی 25 ساله بود با سریال به کجا چنین شتابان جلوی دوربین رفت.

انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی

نسبت حدیثه تهرانی با هدیه تهرانی چیست؟ 

 به دلیل تشابه اسمی حدیثه تهرانی با خانم هدیه تهرانی مدتی شایع شده بود که ایشان خواهر هدیه تهرانی هستند که این موضوع صحت ندارد.

انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی

در سال 91 در فیلم تلویزیونی لارستان 6:30 بامداد بازی کرد تا اینکه با فیلم پانسیون در سال 1392 تجربه بازی در سینما را بدست آورد.

 همچنین حدیثه تهرانی  با بازی در سریال خوش نشین ها به شهرت رسید حدیثه تهرانی در جدید ترین بازی خود در تلویزیون در سال 1396 در سریال پرواز در ارتفاع صفر بازی کرده هست خانم تهرانی به کتاب خوانی و نویسندگی هم علاقه داشته است.

انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی

ازدواج حدیثه تهرانی با موزیسین معروف 

حدیثه تهرانی چندین سال است با کیان مقدم (موزیسین) ازدواج کرده و متاهل می باشد.این زوج هنوز فرزندی ندارند. حدیثه تهرانی می‌گوید عاشق سفر است و دوست دارد با همسرش همه جای دنیا را ببیند. آنها اوقات فراغت خود را با خانواده سپری می‌کنند و بسیار سفر می‌روند. شخصیت شیوا در نیمه دوم سریال وارش و در زمان بزرگسالی جاوید و یوسف وارد می‌شود. او دختری نقاش است که اولین برخوردش با یوسف زمانی است که در حال نقاشی از او است اما یوسف به شیوا این اجازه را نمی‌دهد.

انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی انتقام سخت حدیثه تهرانی از شوهرش + ویدئو جنجالی

بیوگرافی کیان مقدم

کیان مقدم متولد 14 آبان 1356 در تهران، خواننده است در ۱۲ سالگی با ساز “سه تار” استعدادش را در موسیقی به منصه ظهور گذاشت و شگفتی اساتیدش را برانگیخت در سال های بعد به نواختن ” گیتار” روی آورد همزمان که در مقطع کارشناسی تحصیل می کرد ، تحصیلات خود را در زمینه گیتار نزد اساتید بزرگی همچون ” سیمون آیوازیان ” و ” شاهین علوی” پشت سر گذاشت، در زمینه آواز و خوانندگی تحت تعلیم اساتید به نامی چون ” محمد نوری ” و ” ناریه چولاکیان” قرار گرفت همچنین آهنگسازی را در حضور استاد فخرالدینی فرا گرفت وی از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را در صنعت صدابرداری آغاز کرد که در این عرصه هم فعالیت های قابل توجه و شایان ذکری را در کارنامه هنری خود به ثبت رسان او تا الان یک آلبوم از خود انتشار داده است.

ارسال نظر: