کدخبر: 31404

فاطمه گودرزی با لباس کردی + عکس دیده نشده

تصویری که اخیرا از فاطمه گودرزی با لباس کردی منتشر شده است را در ادامه مشاهده کنید. فاطمه گودرزی به تازگی در برنامه شبکه نمایش خانگی شام ایرانی حضور داشت.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از فاطمه گودرزی با لباس کردی ببینید. فاطمه گودرزی از بازیگران پیشکسوت سینمای ایران است.

فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس

بیوگرافی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی (زاده ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. در ادامه واکنش جالب و دیدنی فاطمه گودرزی به خانه مجلل و گرانقیمت فریبا نادری را در ادامه خواهید دید. فاطمه گودرزی تا کنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن سال (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده‌است. فاطمه گودرزی در ١٩ تیر ماه سال ۱۳۴۲ در تهران زاده شد اما پدر و مادرش بروجردی هستند. فاطمه گودرزی همچنین دارای مدرک دیپلم اقتصاد است. گودرزی همسر عبدالرضا گنجی کارگردان سینما است. پسر وی، پویان گنجی، نیز بازیگر است. وی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی فاطمه گودرزی در تلویزیون در مجموعه تلویزیونی آئینه بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کرد. او در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کرد.

فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس

حضور در جام جهانی برزیل

فاطمه گودرزی با همراهی هنرمندانی که به برزیل سفر کرده بودند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۴ برزیل با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی بودند. حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس

کارنامه فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی از سال 1361 دوره دو ساله تئاتر را در اداره بازیگری گذارند. نخستین بازی او در تلویزیون در سال 1367 در سریال گالش های مادربزرگ بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال 1369 تجربه کرد. او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (1377) و نقش مکمل زن (1370) در جشنواره فیلم فجر شده است. خلاصه:معصومه که نویسنده است قصد دارد با استفاده از خاطرات مادر خود قصه ای در مورد زمان جوانی مادر بنویسد. غزال مادر معصومه در مورد اتفاقاتی که در زمان کشف حجاب برای او رخ داده برای دخترش می گوید.

فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس

چند ماه پیش بود که انتشار عکس دونفره دریا مرادی دشت و پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی حسابی خبرساز شد اما واکنشی از سوی هیچ کدام از این هنرمندان منتشر نشد که تاییدی بر این ادعا باشد. نوزدهمین جشن حافظ بیستم تیرماه برگزار شد و فاطمه گودرزی بازیگر کشورمان به همراه عروس و پسرش در این مراسم حضور داشت .

عروس فاطمه گودرزی و پسرش

دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواجش واکنش نشان داد و عاشقانه هایی برای همسرش نوشت.

فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس فاطمه گودرزی با تیپ اروپایی کنار پلیس خارجی + عکس

 

ارسال نظر: