کدخبر: 31407

استایل شیک مجید واشقانی در ویلای لاکچری اش+ عکس

مجید واشقانی بازیگر بسیار کم حاشیه و پرطرفدار است که در برخی از برنامه‌های تلویزیونی به عنوان مجری فعالیت کرده است. استایل شیک مجید واشقانی در ویلای لاکچری اش را ببینید.

آنچه دیگران می خوانند:

مجید واشقانی در 6 خردادماه سال 1359 در تهران متولد شد. مجید واشقانی با سریال «مسیر انحرافی» به مخاطبان تلویزیون معرفی شد. 

 

ویلای لاکچری مجری معروف ایرانی +عکس

بیوگرافی مجید واشقانی

مجید واشقانی بازیگر و هنرمند پرسابقه سینما و تلویزیون ایران است . مجید واشقانی یکی از بهترین بازیگران پرطرفدار و خوش تیپ سینما و تلویزیون است که در بسیاری از فیلم و سریال های تلویزیونی ایفای نقش کرده است. تاریخ تولد مجید واشقانی ششم خرداد ماه سال یک هزار و سیصد و پنجاه و نه و زاده شهر تهران نیز می باشد. وی بازیگر بسیار کم حاشیه و پرطرفدار است که در برخی از برنامه‌های تلویزیونی به عنوان مجری فعالیت کرده است. وی به دلیل تیپ و چهره خوب و قد بلندش توانسته در دل بسیاری از مردم رخنه کند و این روزها بسیاری از طرفدارن و علاقه مندان او به دنبال بیوگرافی مجید واشقانی و همسرش هستند اما باید بدانید که او هنوز ازدواج نکرده است.

ویلای لاکچری مجری معروف ایرانی +عکس

ورود مجید واشقانی به عرصه بازیگری

مجید واشقانی پس از چندی به عرصه بازیگری وارد شد و توانست پله های ترقی و موفقیت را طی کند. او از شاگردان امین تارخ بوده است که توانست اعتماد استادش را جلب کند و توسط امین تارخ به عرصه بازیگری معرفی و وارد شد. وی پس از بازی در سریال هوش سیاه توانست طرفداران خود را چندین برابر کند و با بازی در سریال های پلیسی بیش از پیش رشد کرد.

ویلای لاکچری مجری معروف ایرانی +عکس

بازیگر سریال آنام برای نخستین بار در سال ۱۳۹۰ با بازی در سریال مسیر انحرافی به کارگردانی آقای بهرنگ توفیقی رسما وارد تلویزیون ایران شد. وی پس از بازی در این سریال یک فیلم سینمایی را بازی کرده است.

ویلای لاکچری مجری معروف ایرانی +عکس

ارسال نظر: