کدخبر: 31408

عکس عجیبی که ریحانه پارسا در اینستاگرام گذاشت + عکس

تصویری که ریحانه پارسا با آن اینستاگرامش را به روز کرد در ادامه ببینید. او پس از طلاق از مهدی کوشکی حسابی با پست های عجیبش سوژه شده است و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

آنچه دیگران می خوانند:

عکس عجیبی که ریحانه پارسا اینستاگرامش را با آن به روز کرد. ریحانه پارسا با انتشار عکس نوشت: ماه من.

ریحانه پارسا بار سفر بست + متن و عکس جنجالی

بیوگرافی ریحانه پارسا

ریحانه پارسا متولد 1377 در تهران است و تحصلات او لیسانس بازیگری است.تابستان ۹۷ سریال پدر از شبکه ۲ روی آنتن رفت و توجه مخاطبان تلویزیون را جلب کرد. علاوه بر بازیگران باسابقه، مانند مهدی سلطانی و لعیا زنگنه، دو چهره جوان و تازه نیز در این مجموعه بازی می‌کردند که نقش‌های اصلی سریال را برعهده داشتند.

ریحانه پارسا بار سفر بست + متن و عکس جنجالی

ازدواج ریحانه پارسا با مهدی کوشکی

ریحانه پارسا در اسفند 1398 با مهدی کوشکی ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد. اما به تازگی خبری مبنی بر جدایی ریحانه پارسا از مهدی کوشکی به تازگی منتشر شده است.

ریحانه پارسا بار سفر بست + متن و عکس جنجالی

ریحانه پارسا طلاقش را تایید کرد

بعد از پخش اخبار جدایی ریحانه پارسا و مهدی کوشکی، پارسا با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود به گونه‌ای این شایعه را تأیید کرد و گفت: «خیلی ممنونم که نگران حالم بودید. امیدوارم آقای کوشکی هرجا هستند خوب باشند».

واکنش محسن افشانی به طلاق ریحانه پارسا

محسن افشانی در واکنش به انتشار خبر طلاق ریحانه پارسا و مهدی کوشکی با کنایه تندی به او حمله کرد.

ریحانه پارسا بار سفر بست + متن و عکس جنجالی

عکس جنجالی ریحانه پارسا با روزبه بمانی ؟

به تازگی عکسی از ریحانه پارسا بازیگر پرحاشیه این روز های ایران که چندی پیش از شوهر خود یعنی مهدی کوشکی طلاق گرفته بود در کنار خواننده محبوب روزبه بمانی منتشر شده است. طلاق ریحانه پارسا از مهدی کوشکی خبر بود که در روزهای گذشته مورد توجه قرار گرفت. بعد از انتشار تصاویر ریحانه پارسا و روزبه بمانی نام ریحانه پارسا بار دیگر بر سر زبان ها افتاد.

ارسال نظر: