کدخبر: 31409

تیپ و آرایش جدید نسیم ادبی را ببینید + عکس

تصویری از تیپ جدید و آرایش جدید نسیم ادبی بازیگر سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون که اخیرا منتشر شده است را ببینید. او به تازگی با مجموعه شام ایرانی مهمان خانه مردم بود.

آنچه دیگران می خوانند:

تیپ جدید و آرایش جدید نسیم ادبی سوژه شد. به تازگی تولد نسیم ادبی تصاویرش منتشر شده بود.

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

بیوگرافی نسیم ادبی

نسیم ادبی، بازیگر خوب و شناخته‌شده عرصه تئاتر است و همه تئاتربین‌های حرفه‌ای از سال‌ها پیش این بازیگر و تئاترهایی را که او  در آنها نقش‌آفرینی کرده می‌شناسند.

نسیم ادبی همچنین موفق شد جایزه بهترین بازیگر جشنواره تئاتر فجر را دریافت کند. 

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

تفریحات مورد علاقه نسیم ادبی

نسیم ادبی : تئاتر رفتن مهم‌ترین و بهترین تفریح ماست و همیشه در اولین فرصتی که پیدا کنیم به تماشای تئاتر می‌رویم. دوستان تئاتری زیادی داریم و همیشه دوستان‌مان تئاترهایی را روی صحنه دارند که می‌توانیم از تماشای‌شان لذت ببریم. سینما کمتر می‌رویم اما در خانه گاهی فیلم می‌بینیم. متاسفانه کمتر پیش می‌آید به مسافرت برویم چون در سال‌های اخیر همیشه سر کار بوده‌ام و فرصت مسافرت دست نداده است؛ البته بارها تصمیم گرفته‌ایم به سفر برویم ‌اما درگیری‌های کاری مجالی برای این کار نگذاشته است.

ابراهیم : کنسرت هم می‌رویم و کلا عاشق تفریحات فرهنگی هستیم. تئاتر علاقه و شغل هر دوی ماست و دوستان‌مان هم اکثرا در این حرفه هستند.

نسیم : عاشق رستوران رفتن هستیم. خیلی دوست داریم به رستوران برویم یا گاهی برویم جایی قهوه بخوریم و این عادت را از دوران ابتدای آشنایی‌مان هم داشته‌ایم.

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

ازدواج و همسر نسیم ادبی

نسیم ادبی متاهل است و ازدواج کرده است .اسم همسر او  ابراهیم اثباتی است که در عرصه موسیقی فعالیت دارد 

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

نسیم ادبی می گوید : برای بازی در تئاتر «شمس پرنده» به کارگردانی خانم پری صابری دعوت شدم و ابراهیم هم برای ساخت موسیقی در همان تئاتر همکاری داشت و آشنایی اولیه‌مان به این صورت شکل گرفت. مدتی گذشت و قرار شد تئاتر «آنتیگونه» به کارگردانی خانم صابری در ایتالیا روی صحنه برود و من و آقای اثباتی در این سفر کاری همسفر شدیم که همین سفر باعث شد بیشتر یکدیگر را بشناسیم. آشنایی‌مان به سال 80 برمی‌گردد و هفت سال است که با هم ازدواج کرده‌ایم.

هدیه جالب همسر نسیم ادبی به او

نسیم ادبی گفت: برایم مهم است روز تولدم و سالروز ازدواج‌مان یاد همسرم بماند. معمولا تولد‌های ابراهیم را جشن می‌گیرم. منظورم از جشن، مهمانی نیست. ما حتی در خانواده‌مان  گاهی با یک کیک کوچک و جمع خودمان تولد‌ها را جشن می‌گرفتیم و در خانه من و ابراهیم  هم جریان همین‌طور است.

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

بهترین و بیشترین هدیه‌ای که از همسرم گرفتم موبایل است. همیشه از سر بدشانسی یا موبایل‌هایم گم شده‌اند یا دزد زده یا از دستم افتاده و نابود شده‌اند. خلاصه اینکه همسرم همیشه گزینه‌ای خوب برای خرید هدیه در دست دارد.

لباس اروپایی نسیم ادبی در جشن تولد خصوصی اش + عکس

ارسال نظر: