کدخبر: 31416

چهره زنانه نصر الله رادش همه را شوکه کرد + عکس

تصویری منتشر شده از گریم زنانه نصرالله رادش در اینستاگرام را ببینید.

آنچه دیگران می خوانند:

نصرالله رادش در مجموعه «پرواز ۵۷» به کارگردانی «مهران مدیری» در تلویزیون بازی کرد. نصرالله رادش با مجوعه ساعت خوش به شهرت رسید.

چهره زنانه نصر الله رادش همه را شوکه کرد + عکس

هنرهای دستی نصرالله رادش

نصرالله رادش به کارهای هنرهای دستی بسیار علاقه دارد. صورتک سازی با گل و سفال را خیلی دوست دارد و انجام می دهد، زمان دانشجویی با خمیرهایی که از وسط نان در می آورد مجسمه و صورتک درست می کرد. بعدها این کار را جدی تر ادامه داد و در حال حاضر میتواند با خمیر گل چینی و گل سفال کار کند اما کارهای دست خود را نمی فروشد و به نزدیکان و دوستانش هدیه می دهد.

چهره زنانه نصر الله رادش همه را شوکه کرد + عکس

مشکل بزرگ زندگی نصر الله رادش

 از بچگی آدرس ها را گم میکند و تا الان هم با این مشکل روبرو هست تا حدی که وارد یه ساختمان بزرگ هم بشه درب خروجیش را گم میکند، ولی بخاطر اینکه نیت کرده بود تا وقتی که مادرش زنده است این راز رو نگفته بود، به این دلیل رانندگی نمی تواند بکند.

چهره زنانه نصر الله رادش همه را شوکه کرد + عکس

ورود به دنیای بازیگری

ایشان یک دوره دو ساله را در زمینه بازیگری گذراندند، از سال 68 تا 70 در فرهنگسرای نیاوران تئاتر کار کردند.

 شروع کار هنری شان  با همکاری مهران مدیری رقم خورد، بعد از مجموعه پرواز 57 در سال 1372 و ساعت خوش در سال 73 سومین همکاری شان با آقای مدیری بود.

چهره زنانه نصر الله رادش همه را شوکه کرد + عکس

 ازدواج و طلاق نصرالله رادش

نصرالله رادش در مورد طلاق از همسر اول خود طی مصاحبه ای گفته بود: من با یک آدمی ازدواج کردم که از هم جدا شدیم این آدم یکسری ضعف ها و خیلی خصوصیتهای مثبت و انسانی خیلی خوبی داشته این آدم یکهو تصمیم گرفت با من نباشه و زندگی نکنه آن دوره خیلی بهش وابسته بودم واقعا داغون شدم نمیتونستم دوریش تحمل کنم . این حق طبیعیش بود که با من زندگی نکنه هرکسی میتونه برای زندگیش تصمیم بگیره ولی من نمیتونستم بپذیرم که همسرم میتونه از من جدا بشه فکر میکردم اگه نخواد با من زندگی کنه داره به من ظلم میکنه و ….

نصرالله رادش از ازدواج قبلی خود یک پسر به نام پرهام دارد.

چندی پیش نصرالله رادش در یک مصاحبه خبر از ازدواج دومش داد.

ارسال نظر: