کدخبر: 31422

ترس عجیب مریم مومن از لو رفتن اسم شوهرش + ویدئو

ترس عجیب مریم مومن از لو رفتن اسم شوهرش در یک مصاحبه حسابی سر و صدا به پا کرد. ویدئو این مصاحبه را در ادامه مطلب مشاهده می کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

مریم مومن در سال 1396 با بازی در سریال بانوی عمارت در نقش فخر الزمان  تجربه بازیگری خود را شروع کرد. مریم مومن در اولین تجربه بازیگری توانست نگاه های زیادی را به سمت خود جلب کند.

 

ازدواج و همسر مریم مومن

مریم مومن هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد. درصورت ازدواج مریم مومن حتماً خبرش منتشر خواهد شد.

مراسم ازدواج مریم مومن فاش شد + فیلم

 

مریم مومن در سریال بانوی عمارت

داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می‌کند که در لایه های‌‌ زیرین ان به شرایط اجتماعی و سیاسی ان زمان نیز می پردازد. این سریال در شهر های‌‌ تهران، کاشان و قزوین فیلم برداری شده است ، دراین سریال با بازیگرانی چون، نیکی نصیریانو پاوان افسر همبازی می باشد .

مریم مومن راز بزرگ زندگی اش را فاش کرد+فیلم جنجالی

 

فعالیت هنری مریم مومن

مریم مومن فعالیت بازیگری خود را با بازی در تئاترهای دانشجویی آغاز کرد. تئاترهایی که در آن بازی کرده، بیشتر اتود و تمرین بودند و می‌توان که حضور جدی در تئاتر نداشته است. مریم مومن بازیگری حرفه‌ای را در سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» تجربه کرد، سریالی که چهره‌ی او را به مردم معرفی کرد و باعث شد تا در میان مردم شناخته شود. مریم مومن در سال 1396 برای بازی در سریال تلویزیونی «بانوی عمارت» تست داد و برای نقش «بانو فخر الزمان» که نقش اصلی این سریال است، انتخاب شد. 

نقش مقابل خانم مریم مومن در سریال بانوی عمارت آقای حسام منظور است که مثل ایشان به تازگی فعالیت تلوزیونی خود را آغاز کرده است اما برعکس خانم مومن لیست بلند و بالای از تجربه بازیگری از تاتر ( و نقش های کوچک سینمایی ) در مورد ایشان منتشر شده است. 

حسام منظور متولد ۱۸ آذر ماه سال ۱۳۵۹ در تهران است. وی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته کارگردانی است و با تاسیس موسسه ای به نام کلوپ بازیگری مدرس بازیگری نیز هست.

حسام منظور اولین فعالیتش را در حوزه هنر در سال ۱۳۸۲ با بازی در نمایش (خوان هشتم) به کارگردانی مسعود طیبی شروع کرد. حسام منظور حضورش را در سینما با فیلم (تلفن همراه رییس جمهور) در سال ۱۳۹۰ بازی کرد وی در تجربه بعدیش نیز در سال ۱۳۹۶ در فیلم ربوده شده بازی کرد. و اولین تجربه اش را در تلویزیون نیز با بازی در سریال بانوی عمارت شروع کرد

حسام منظور در سریال بانوی عمارت در نقش میرزا ارسلان بازی میکند

که در کنار بازی مریم مومن بسیار مورد توجه قرار گرفته است. 

حسام منظور مجرد است. 

نظر کارگردان بانوی عمارت درباره مریم مومن

عزیزالله حمید نژاد کارگردان سریال بانوی عمرات است که در گذشته کارهای سینمایی خوبی مثل اشک سرما و آناهیتا را از ایشان دیده ایم . عزیز الله حمید نژاد در مورد معرفی مریم مومن میگوید:

” معرفی چهره ای جدید در سریال «بانوی عمارت» «خانم مریم مومن» از بازیگرانی است که در اولین حضور حرفه ای خود در کنار بازیگران معروف و خوشنامی همچون خانم پانته آپناهی ها و خانم غزل شاکری ودیگر بازیگران خوبمان ایفای نقش میکند ، این اولین تصاویر از ایشان است که منتشر میشود ، در طول این یک سال با صبوری که لازمه این کار بود هیچ تصویری از ایشان منتشر نشد ،در حالی که تصاویر دیگر بازیگران این سریال منتشر می شد .امید وارم همانطور که خانم گلشیفته فراهانی با فیلم اشک سرما وخانم نرگس محمدی با فیلم آناهیتا و…. در عرصه بازیگری مطرح شدندخانم مریم مومن نیز با پخش این سریال بدرخشد و امیدی برای آینده سینمای کشور باشد. ”

 

ارسال نظر: