کدخبر: 31425

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

چهره شکسته گلاب آدینه در ویدئو منتشر شده از جشن تولد 2 سالگی نوه اش طرفداران این بازیگر پیشکسوت را نگران کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

گلاب آدینه بازیگر برجسته تلویزیون، تئاتر و سینما است. گلاب ادینه از سال 1354 فعالیت خود را در زمینه بازیگری آغاز نموده است. 

 

ازدواج گلاب آدینه

 

در خصوص زندگی شخصی خانم گلاب آدینه لازم است بدانید ایشان در سال ۱۳۶۰ با مهدی هاشمی ازدواج کرده که حاصل آن یک فرزند دختر بوده که متولد سال ۱۳۶۲ است و تنها فرزند گلاب آدینه و مهدی هاشمی می باشد که توانست توسط والدینش قاب تلویزیون گذاشته اما کمی بعد به واسطه همسرش آقای سیاوش اسعدی که کارگردانی سینما را برعهده دارند وارد دنیای سینما شده و فیلم‌های سینمایی از جمله جیب بر خیابان جنوبی را بازدید کرد.

 

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

 

لازم است بدانید همسر خانم آدینه یعنی مهدی هاشمی متولد سال ۱۳۲۵ در لنگرود بوده که فیلمنامه نویس، تلویزیون بازیگر و کارگردان می باشد.

 

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

 

ازدواج مجدد همسر گلاب آدینه

 

تیرماه سال 98 بود که  که نام مهدی هاشمی و گلاب آدینه بازیگران نامدار کشورمان به یکباره به صدر اخبار آمد.  مهنوش صادقی نویسنده و بازیگر سینما و تلویزیون ایران با انتشار ویدیویی کوتاه اعلام کرد که با مهدی هاشمی ازدواج کرده است.

 

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

 

پس از چند روز مهدی هاشمی نیز با انتشار فیلمی در فضای مجازی اعلام کرد که با مهنوش صادقی بازیگر و نویسنده ازدواج کرده است و مدت زیادی است که با خانم گلاب آدینه (همسر قانونی) خود هیچ گونه روابط عاطفی و زناشویی ندارد. این فیلم که سر و صدای زیادی به راه انداخت، باعث شد تا برخی مهدی هاشمی که همه ما او را در فیلم دکتر قریب بیش از پیش به یاد داریم را فردی بی اخلاق و دو زنه بنامند، مسئله‌ای که خود او تاکید دارد اینچنین نیست و او تنها یک همسر دارد و او هم مهنوش صادقی است.

 

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

 

مهدی هاشمی در بخشی از یادداشت خود درباره حواشی پیش آمده درباره ازدواجش می‌گوید: «ما یعنی من و خانم آدینه سال‌هاست که با توافق جدا از هم زندگی می‌کنیم، زیرا بدلیل عدم تفاهم فکری که با هم داشتیم نمی‌شد زیر یک سقف ماند، و همچنین هیچ رابطه عاطفی هم بین ما نبود که بشود اسمش را ارتباط زناشویی گذاشت، اما به دلایل شخصی و همچنین محدودیت‌هایی که شغلمان برایمان ایجاد می‌کند ترجیح دادیم به این جدایی رسمیت نبخشیم.»

 

چهره شکسته گلاب آدینه در جشن تولد نوه اش + ویدئو

 

آثار سینمایی گلاب آدینه

 

گلاب آدینه همانطور که گفته شد جزو آن دسته از بازیگرانی است که دارای آثار متعددی از جمله آثار سینمایی، تلویزیونی و تئاتر می باشد. لازم است بدانید آدینه در سال ۱۳۸۲ دوره پر تلاش در عرصه سینما و تلویزیون طی کرده و آثار مهمی را از خود به جا گذاشته است، به طوری که در این سال دو فیلم سینمایی مهم از جمله عروس افغان به کارگردانی ابوالقاسم طالبی و فیلم مهمان مامان به کارگردانی داریوش مهرجویی از مهمترین فیلم های ایشان می باشد.

ارسال نظر: