کدخبر: 31457

سلفی سحر قریشی با سربازان را ببینید + عکس

به تازگی تصویری از سلفی سحر قریشی با سه سرباز در فضای مجازی منتشر شده است. شاید این جدیدترین تصویر او در چند وقت اخیر است که حاشیه ای برایش به همراه نداشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

سلفی سحر قریشی با سربازان حسابی سوژ شد. سحر قریشی خود را کیسه بوکس سینما می داند.

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

بیوگرافی سحر قریشی

سحر قریشی متولد ۶ دی ماه ۱۳۶۶ در تهران می باشد. او یک برادر کوچکتر از خود به نام سپهر دارد. وی بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید و با داریوش عزتی ازدواج کردند. اما پس از چندی طلاق گرفتند.

طلاق سحر قریشی

شایعات زیادی در مورد این پست قریشی در اینستاگرام به راه افتاده است که کذب است و صحت ندارد . اولین بار قبل از شروع بازیگری تقریبا در سن 17 سالگی در سال 83 با مهران اخوان ذاکر ازدواج کرد، اما این ازدواج بعد از پخش سریال دلنوازان در سال 88 به طلاق و جدایی ختم شد.

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهپس از پخش سریال دلنوازان از شبکه سه که باعث شهرتش شد رفتار سحر تغییر کرد و شش ماه بعد از آن من از ایشان خبری نداشتم. به دادگاه حمایت از خانواده هم مراجعه کردم و از او شکایت کردم و در نهایت از بکدیگر جدا شدیم.

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

 

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

سحر قریشی و سمانه پاکدل

سحر قریشی درباره دوستی اش با سمانه پاکدل می گوید اگر بخواهم سمانه را تعریف کنم، خیلی حرف ها دارم که دوست دارم بگویم… خالصانه ترین حرفی که می خواهم بگویم این است که اگر پدر یک خانواده بودم که پسری داشتم، حتما سمانه را به زور برای پسرم می گرفتم چون که سمانه به شدت زن خانه است، بارها پیش آمده که من خیلی ناراحت بودم و شده که ساعت ۴ صبح به سمانه زنگ زدم. سمانه زود آمده دنبال من و رفتیم امامزاده صالح (ع) در میدان تجریش و آنجا تا توانستیم با هم درد دل و گریه کردیم و برگشتیم خانه.

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهتصویر دیده نشده از سحر قریشی را ببینید + عکسجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

سحر قریشی و کارگردانی که مانند پدرش است

سحر قریشی حسین سهیلی زاده را مانند پدرش دوست دارد. بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید، اولین کار بازیگری سحر قریشی  بازی  در فیلم «لج و لجبازی» به کارگردانی سید مهدی برقعی بود.

سحر قریشی از طریق سیاوش خیرابی به سهیلی زاده معرفی شد و آقای سهیلی زاده برای نقش یلدا او را انتخاب کرد. او بعد از ایفای نقش یلدا در سریال دلنوازان به شهرت رسید.

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

تصاویر سحر قریشی و مهدی طارمی

سحر قریشی اخیرا با لو رفتن تصاویری که نشان میداد با مهدی طارمی در ارتباط بوده است، خبر ساز شد. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان سحر قریشی بوده متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی. سحر قریشی که عکس‌هایش با مهدی طارمی لو رفت و برایش حاشیه‌های فراوانی درست شد، در شبکه‌های اجتماعی متنی را به اشتراک گذاشت که می‌تواند از ماجرای لو رفتن عکس‌ها رمزگشایی کند.

این بازیگر نوشت: «زخم‌های امروزمان جواب لطف‌هایی است که چشم بسته به دیگران کردیم... مراقب آدم‌های کوچک اطراف‌تان باشید. آن‌ها با شما دنیای‌شان را می‌سازند و چیزی برای از دست دادن ندارند، چون به خدا ایمان ندارند.» بعضی‌ها تصور کردند این متن متلک به طارمی است، اما به‌نظر می‌رسد قریشی به دوستی طعنه زده که تصاویر را لو داده است. گویا یک بازیگر تازه‌کار که از دوستان نزدیک سحر بوده و حالا دیگر ردی از او در صفحه قریشی نیست، متهم است به لو دادن تصاویر خصوصی این بازیگر و مهدی طارمی...

درباره این بازیگر گفته می‌شود او با یکی از بازیکنان فعلی  پرسپولیس  در ارتباط بوده و مدت کوتاهی هم دوست صمیمی سحر قریشی بود، به حدی که حتی به اپل‌آی‌دی او دسترسی داشته است!

جشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفتهجشن تولد مادر جوان سحر قریشی + عکس لورفته

تجارب بازیگر سحر قریشی 

سحر قریشی دومین سریال خودش را با بازی در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیافتد در سال 1389 روی آنتن  شبکه تهران  داشت. راما قویدل، احمد معظمی، محمود معظمی، سید محسن یوسفی، نوید میهن دوست، رضا ابوفاضلی، داریوش یاری، امیر مسعود آقابابائیان کارگردانانی هستند که قسمت های این سریال را ساخته اند.

گشت ارشاد با بازی سحر قریشی و با ژانر کمدی و اجتماعی ساختهٔ سعید سهیلی در سال 1390 ساخته شد. ابتدا گشت ارشاد و زندگی خصوصی پس از 6 روز اکران به دلیل مخالفت انصار  حزب الله  توقیف شد. اما پس از مدتی علیرضا  سجادپور  مدیر نظارت وارزشیابی  وزارت ارشاد  از اکران محدود این فیلم خبر داد و پس از این اظهار نظر نمایش فیلم در شهرستان ها متوقف شد ونمایش آن در تهران هم پس از چند هفته متوقف شد. روزگاری  عشق  و خیانت نام تازه ترین کار سینمایی سحر قریشی است ، فیلمی به کارگردانی داوود بیدل و تهیه کنندگی روح الله شمقدری محصول سال 1392 است.

ارسال نظر: