کدخبر: 31481

شراره رخام مدل شد + عکس جنجالی

اخیرا تصویری از شراره رخام بازیگر کم کار سینما و تلویزیون منتشر شده است که حکایت از مدل شدن او دارد. این بازیگر مدت ها پیش به واسطه عمل زیبایی اش مورد توجه بود.

آنچه دیگران می خوانند:

شراره رخام مدل شد عنوان تصویری است که اخیرا از این بازیگر کم کار سینما منتشر شده است. 

سوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکس

بیوگرافی شراره رخام

شراره رخام متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران می باشد . شراره رخام فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان روسی از دانشگاه آزاد تهران شمال و لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی تهران است شراره رخام فارغ التحصیل رشته تدوین از مرکز آموزش فیلمسازی نیز می باشد و دوره های بازیگری را در کارگاه های آزاد گذرانده است، از همین کلاس ها به فیلم عروسک کاغذی در سال 1374 معرفی شد. پدر شراره رخام فوت کرده و یک برادر دارد و یک خواهر دارد.

سوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکسسوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکس

همسر آمریکایی شراره رخام

فرهاد قریب (استیون راش) فیلمنامه‌نویس و مستندساز ایرانی-آمریکایی همسر سابق او می باشد. شراره رخام سال ها پیش با فرهاد قریب که بیشتر با نام هنری استیون راش معروف است ازدواج کرد اما دوام این زندگی دو سال بیشتر نبود و از یکدیگر جدا شدند ، رخام می گوید طلاق ما در کمال احترام و دوستانه بود چون فرهاد دوست داشت به آمریکا برود و فیلمسازی کند اما من تمایلی به زندگی خارج از کشور نداشتم.

سوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکسسوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکس

مرگ همسر سابق شراره رخام بر اثر کرونا 

فرهاد قریب کارگردان و همسر سابق شراره رخام بر اثر کرونا در آمریکا درگذشت. شراره رخام با انتشار پستی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام چنین نوشت:

با آرزوی شادی روح آن مرحوم که در مدت کوتاهی که در ایران بود اعمال خیریه بسیاری انجام داد که در زمان حیاتش هیچوقت تمایل به افشای آن نداشت و مراکز خیریه و بهزیستی ها همیشه محل مراجعه و کمکهای انساندوستانه ایشان بود ، توصیه میکنم فیلم پل سیزدهم که تنها فیلم ایرانی این عزیز است را حتما از اینترنت جستجو کنید و ببینید که به پاکی روح این مرحوم پی ببرید.

در ادامه پست منتشر شده در صفحه ی شراره رخام را ببینید:

سوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکسسوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکس

بیوگرافی فرهاد قریب

فرهاد قریب که در هالیوود با نام استیون راش Steven Rush شناخته می‌شود، فیلمنامه‌نویس و مستندساز ایرانی-آمریکایی ساکن لس آنجلس که در سینمای هالیوود فعالیت داشت. قریب، فارغ‌التحصیل کارگردانی از ایالات متحده آمریکا بود. وی فعالیت سینمایی را با فیلم‌های «THE BLACK ROSE", "RUNNING FROM THE SHADOW» در ایالات متحده آغاز کرد و نخستین ساخته خود را در ایران با نام پل سیزدهم تجربه کرد.

سوارکاری شراره رخام با تیپ نامناسب جنجالی شد + عکس

ارسال نظر: