کدخبر: 31484

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

به تازگی تصویری از سحر زکریا، بازیگر سینما و تلویزیون که مدت هاست در پروژه جدیدی حضور پیدا نکرده است منتشر شد. این تصویر به نوعی با عنوان چهره جدید او پخش شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر را ببینید. سحر زکریا با سریال پاورچین حسابی در دل مخاطبان جا باز کرد.

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

بیوگرافی سحر زکریا

سحر زکریا در تاریخ دوم مهرماه ۱۳۵۲ در اراک بدنیا آمد. سحر زکریا با نقس آفرینی در سریال های طنز مهران مدیری شناخته شد. مادرم شمالی و پدرم اراکی و مهندس برق بود به همین دلیل تا پنجم ابتدایی در شهرهای مختلفی زندگی کردیم، در گیلان بدنیا آمدم اما پدرم شناسنامه ام را از اراک گرفته است.سحر تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد که ازدواج کرده و بچه دارد.

عمل سحر زکریا

سحر زکریا گفت: در جوانی بینی ام را عمل کردم و الان خیلی پشیمانم. دوره ای که من وارد سینما و تلویزیون شدم بسیار از نقش ها را بابت همین عمل زیبایی از دست دادم و همین برای من اتفاق خیلی بدی بود.

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

ازدواج سحر زکریا

سحر زکریا در سال 97 وارد سن 45 سالگی شده ولی هنوز ازدواج نکرده است، می گوید در تمام این سالها کسی که در کنارش آرامش پیدا کنم پیدا نکردم.

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

سحر زکریا میگوید:ازدواج نکردن نباید به معنای نداشتن فرصت یا سرخوردگی باشد. وقتی شما در 40 سالگی ازدواج نکرده اید، نشان می دهد که در این موضوع کمی سختگیر بودید و مسائل کاری و تحصیلی تان در اولویت قرار داشت یا اینکه فرد مورد نظرتان را نتوانستید پیدا کنید. به همین خاطر نباید به خاطر ترس از تنهایی یا اینکه سایر دوستان تان متاهل شدند و شما هنوز مجردید، تن به هر ازدواجی بدهید بلکه باید همچنان در مقام یک انتخابگر باشید. متاسفانه بعضی از خانم های ما بر اساس متر و معیارهای اشتباهی پای سفره عقد می نشینند.آنها نگاه مادی به ازدواج دارند و به این امید خانه بخت می روند که طرف مقابل شان آنها را به لحاظ مالی مورد حمایت قرار دهد. یک زن باید در درجه اول استقلال داشته باشد. این مستقل بودن در همه موارد حتی مسائل مالی هم باید باشد. وقتی شما دست تان در جیب خودتان است، عزت نفس بیشتری دارید و دیگر حاضر نیستید با انگیزه مالی ازدواج کنید. پس ازدواج برای تان از سر عشق و علاقه اتفاق می افتد شاید؛ فکر می کنم ازدواج از آن چیزهایی است که ارتباط زیادی با سن، موقعیت یا هر چیز دیگر افراد ندارد و در شرایطش رخ می دهد و از این جهت نمی توان برنامه ریزی منظمی در مورد زمان وقوع آن و شرایطش داشت.

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

بازیگری سحر زکریا

سحر زکریا با بازی در مجموعهٔ تلویزیونی «در پناه تو» (در نقش دخترعموی رامین) وارد دنیای بازیگری شد. سپس توانایی خود را با بازی در نمایش‌ها و تله‌تأترهای مختلف آزمود. اما شاید از بازی در فیلم «مردی از جنس بلور» بود که دیده شد و بار دیگر به تلویزیون بازگشت و نقش‌های نه‌چندان مهمی در چند مجموعه بازی کرد.

بازی در نقش همسر رابین‌هود در مجموعه طنز «قطار ابدی» تا حدودی او را به شهرت رساند، اما شاید او با برنامهٔ طنز «پاورچین» بود که هم استعدادهای نهفتهٔ بازی در نقش کمدی خود را بروز داد و هم توانست به محبوبیت دست یابد.

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

او کار خود را با بازی در مجموعه‌های تلویزیونی مهران مدیری مانند پاورچین و مرد دوهزارچهره ادامه داد. همچنین در مجموعه ویدیویی قهوه تلخ بازی کرده‌است.

مجموعه‌های تلویزیونی سحر زکریا

باران عشق

درپناه تو

قطار ابدی

پاورچین    

مرد دوهزارچهره     

قهوه تلخ   

شوخی کردم…!  

در حاشیه  

چهره جدید سحر زکریا پس از اتفاقات اخیر + عکس

فیلم های سینمایی سحر زکریا

 مردی از جنس بلور    

پسران مهتاب       

تله    

اگه می‌تونی منو بگیر   

دلداده     

لج و لج بازی

زن دوم

اسرار پدری 

زنان ونوسی مردان مریخی     

درباره زندگی

ارسال نظر: