کدخبر: 31488

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

مجید خراطها چند روز گذشته پستی را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد و از فوت پدرش اطلاع داد. ویدئویی از گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش را می بینید.

آنچه دیگران می خوانند:

مجید خراطها زاده سال ۱۳۶۴ خواننده ایران است. مجید خراطها خواننده مشهور پاپ در غم از دست دادن پدرش به سوگ نشست.

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

 

بیوگرافی مجید خراطها

 

مجید خراطها زاده سال ۱۳۶۴ خواننده ایرانی، ترانه سرا، نوازنده و آهنگ ساز موزیک پاپ است. وی فعلا مجرد می باشد و ازدواج نکرده است.

 

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

 

خانواده مجید خراطها

 

چهار برادر و یک خواهر دارد. برادرش وحید که از او بزرگ تر است سال های متعددی است که در حوزه موزیک فعالیت دارد و خوانندگی می کند.

 

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

 

نابینایی مجید خراطها

 

در آذر سال 1397 مجید خراطها، خواننده موسیقی پاپ، این روزها به دلیل یک بیماری نادر بستری و وضعیت چشمان او وخیم گزارش شده است.
در صفحه اینستاگرام این خواننده این خبر اعلام شد و تاکید شده که اوضاع جسمی و روحی مجید در شرایط خوبی نیست و از درد چشم، تاربینی مطلق و سردردهای زیاد رنج می برد. ادمین این صفحه نوشته که به دلیل تشخیص اشتباه بیماری و تجویز اشتباه دارو توسط پزشک، وضعیت چشمان مجید خراطها بدتر هم شده است.

 

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

 

پزشکان متخصص او را معاینه کرده اند و احتمال ابتلا به نوعی بیماری نادر چشمی را داده اند که در این بیماری اعصاب بینای دچار التهاب می شود. بر اساس نظر تیم پزشکی، برای درمان بیماری این خواننده باید از پارازیت و امواج رادیویی دور باشد.

 

گریه دردناک مجید خراطها در آغوش مادرش + ویدئو

 

آلبوم ها و آهنگ های مجید خراطها

 

نخستین البوم حرفه ای او در سال ۸۴ به نام تنهاترین تنها انتشار گردید و بعد از آن آلبوم زخم زبون در زمستان ۸۵ منتشر شد.

 

از آهنگ های معروف او می توان به خدا نگهدار، دلیل رفتنت، دوست دارم، تموم حرفام، زندونی، اگه میخوای بری برو، کنسل 2، جوابم کردن، کارتن خواب، کی اومده به جای من به همراهی وحید خراطها، شکستی بالمو، ای خدا، قانون احساس، 24 ماه، دلواپس، طوفان، عطر تلخ و شاید اشاره کرد.

 

دارم میرم، امشب، اعتراف، آس و پاس، حلقه 2، عشق، عشقم کجایی، سلفی، پنجره، چجوری تونستی، قلب منی، آروم آروم، آدم باش، آوار، راهو برگرد، بی رحمی، داغون، مگه من مردم و خداحافظ از دیگر آهنگ های موفق او محسوب می شوند.

 

تنهاترین تنها، زخم زبون، وداع، آواره، کنسل، دیگه میرم و دارم میرم از آلبوم های مشهور او هستند.

 

مجید خراطها مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است، مدتی شایعاتی درباره ی شکست عشقی او در دوران جوانی به گوش می رسید و اینکه به همین دلیل قید ازدواج را زده است.

 

در بین طرفدارانش به سلطان احساس معروف شده است.

 

در نواختن ساز های گیتار، گیتار الکتریک، گیتار باس، پیانو، تار، سه تار، دف و ویولن مهارت دارد.

 

علاوه بر خوانندگی در رشته ی نقاشی و داستان نویسی هم فعالیت می کند.

ارسال نظر: