کدخبر: 31551

مانتوی متین ستوده بازار را به هم ریخت + عکس

اخیرا تصویری از مانتوی متین ستوده منتشر شده است که حسابی بازار را به هم ریخت و فضای مجازی را تحت تاثیر خود قرار داد. متین ستوده چندی پیش هم به واسطه پوشش خود جنجالی شد.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از مانتوی متین ستوده منتشر شده است که حسابی بازار را به هم ریخت. متین ستوده  فرزند سوم خانواده و یک برادر بزرگتر به اسم مانی و یک خواهر بزرگتر به اسم مریم دارد.

متین ستوده را با تیپ غربی و پوشش نامناسب ببینید + عکس لو رفته

بیوگرافی متین ستوده

متین ستوده (متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴) بازیگر زن ایرانی می‌باشد.

متین ستوده در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده‌است و در کلاس‌های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده‌است. وی تا کنون در سریال‌های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته‌است.

تولد متین ستوده در خانواده هنری

متین السادات ستوده بازیگر کشورمان از آن دسته از بازیگرانی است که از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود؛ اما یادآوری را می‌توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.دنیای بازیگری این هنرمند جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری‌اش از این حوزه و بازگشت مجدد او. باشگاه خبرنگاران به بهانه‌ بازی او در سریال میکائیل گفتگویی با وی ترتیب داده که در ادامه آنرا از نظر می‌گذرانیم. 

متین ستوده را با تیپ غربی و پوشش نامناسب ببینید + عکس لو رفته

خانم ستوده ازدواج نکرده و مجرد می باشد. او در آخرین مصاحبه اش گفت :چند سال پیش یک نفر صادقانه دوستم داشت و ولی من بی رحمانه با او صحبت کردم و وقتی که متوجه این موضوع شدم برگشتم اما پذیرفته نشدم چون جایم پر شده بود و من دیر برگشتم.

ارسال نظر: