کدخبر: 31561

سلفی عجیب علی صالحی با یک شتر + عکس

عکسی از کویر گردی علی صالحی بازیگر کشورمان منتشر شده که با واکنش های جالبی از سوی مخاطبان روبرو شده است.

آنچه دیگران می خوانند:

علی صالحی متولد 12 اسفند 1352 در تهران، بازیگر است.

عکسی که علی صالحی به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

جالب ترین تصویر از کویر گردی علی صالحی + عکس

بیوگرافی سید علی صالحی بازیگر

فارغ التحصیل لیسانس رشته نمایش می باشد، در کودکی بازیگری را با تعذیه خوانی تجربه کرد بعد وارد سینما و تلویزیون شد حالا عضو تیم فوتبال هنرمندان است

جالب ترین تصویر از کویر گردی علی صالحی + عکس

خواستگاری علی صالحی روی آنتن برنامه زنده

علی صالحی بازیگر طنز پرداز کشورمان در برنامه زنده تلویزیونی دعوت با اجرای نیما کرمی از پرستو صالحی خواستگاری کرد.

جالب ترین تصویر از کویر گردی علی صالحی + عکس

در این برنامه که با موضوع صمیمیت خانواده روی آنتن رفت مجری برنامه اعلام کرد که اگر ازدواج کنند به عنوان هدیه یک سفر زیارتی به آنها تعلق میگیرد که علی صالحی گفت :اگر اینطور است من و خانم صالحی با هم ازدواج میکنیم که این پیشنهاد باعث تعجب همه شد .

جالب ترین تصویر از کویر گردی علی صالحی + عکس

کلاس بازیگری

در سال 1369 وقتی 17 ساله بود به کلاس های آموزش بازیگری کانون تئاتر تجربی رفت و زیر نظر احمد آقالو و حمید سمندریان دوره های بازی را گذراند.

با بازیگران چون فریبرز عرب نیا، امیر جعفری و رامسین کبری همدوره بود.

جالب ترین تصویر از کویر گردی علی صالحی + عکس

گفتگو با علی صالحی

علی صالحی بازیگر سریال تلویزیونی تعبیر وارونه یک رویا و تنهایی لیلا از کارگردان ها خواست بیشتر به او و استعدادهایش در این عرصه اعتماد کنند.

بازیگر نقش حامد سریال تعبیر وارونه یک رویا گفت: آقای جیرانی از ابتدا با خلاصه فیلمنامه کار را شروع کردند و فیلم نامه کاملی در اختیار نداشتند؛ نقش حامد در جایگاه مامور اطلاعات هم از ابتدای سریال اینگونه نبود و به مرور و با شناختی که آقای جیرانی نسبت به بازی من پیدا کردند نقش را پرورش دادند.

این بازیگر ادامه داد: ابتدا وقتی هر دو سریالم هر شب از تلویزیون پخش شد تصور کردم ببینده بازی ام را پس خواهد زد و این برای من خیلی خوب نیست، اما خوشبختانه بازخوردهای خیلی خوبی را دریافت کردم و از اینکه بازی هایم در تعبیر وارونه یک رویا در نقش مثبت یک مامور امنیتی و در تنهایی لیلا در نقش منفی یک وکیل خلافکار مخاطبان را تا حدودی راضی نگه داشته است خوشحالم.

ارسال نظر: