کدخبر: 31599

ست بامزه احسان کرمی و پسرش + عکس

اخیرا تصویری از ست بامزه احسان کرمی و پسرش در فضای مجازی پخش شده است. حس پدرانه این تصویر بسیار برای مخاطبان جذاب و جالب توجه بوده است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویری از ست بامزه احسان کرمی و پسرش را که به تازگی منتشر شده است ببینید.

تیشرت بامزه احسان کرمی و پسرش +عکس

بیوگرافی احسان کرمی مجری و خواننده معروف 

 احسان کرمی زادۀ 20 تیر سال 1359 در شهر تهران، مجری و خواننده است.

فارغ التحصیل رشته تشریفات هتل داری در مقطع کاردانی است، از تدریس تا تور لیدری و خوانندگی تا بازیگری را تجربه کرده است، او صدا پیشه ببخشید عزیزم کلاه قرمزی نیز می باشد.

 

عاشقانه های احسان کرمی و همسرش

احسان کرمی درباره ازدواجش گفت: من سالها قبل تورلیدر بودم و در یکی از این سفرها با همسرم آشنا شدم، البته من و همسرم با یکدیگر بزرگ شدیم چون من از 19 سالگی با او آشنا شدم و با یکدیگر ازدواج کردیم و حالا یک پسر داریم و همه چیز خوب و نرمال است.

همسرم همیشه می گفت که هیچ وقت دلم نمی خواهد با شخص معروفی ازدواج کنم، اما من همیشه به او می گفتم که روزی مشهور خواهم شد.

ما در شرایط زیر صفر ازدواج کردیم و پای زندگی مان ایستادیم و آن را جمع و جور کردیم و خدا را شکر شرایط مان بد نیست و پشیمان نیستم.

 

دیدار تاثیر گذار احسان کرمی با استاد شجریان  

احسان کرمی گفت: من دو بار سعادت داشتم که استاد شجریان را ملاقات کنم؛ یک بار در مراسم درگذشت دایی ام و دیگری بعد از زلزله بم بود. من خدمت ایشان رفتم و از علاقه ام به موسیقی گفتم و ایشان هم روش هایی را به من معرفی کردند؛ البته در کتاب «راز مانا»ی خود به این روش ها اشاره کرده اند که به نظرم بهترین توصیه هاست؛ چون هر کدام از سی دی های آقای شجریان در یک گوشه آوازی خوانده شده اند و وقتی شما آنها را گوش می کنید گوش تان عادت می کند و سعی می کنید آنها را تقلید کنید.

 

نخستین کار هنری احسان کرمی

نخستین کار هنری احسان کرمی موسیقی بود. این علاقه بواسطه مرحوم بیژن ترقی دایی اش و صدای خوب پدر و پدربزرگ اش در وی شکل گرفت، با نویسندگی وارد رادیو شد ودر همان ابتدا به برنامه جمعه ایرانی رفت.

 

احسان کرمی و ورود به دنیای بازیگری 

حدود یکسال از ورود من به رادیو می‌ گذشت که میثم عبدی که در رادیو سردبیر من بود به شدت من را برای بازی در تئاتر تشویق کرد. من هم به شدت به تئاتر علاقه داشتم؛ بنابر این برای بازی در نمایش کمدی استشمامات موافقت کردم. کرمی دوره‌ های بدن و بیان را نزد میکائیل شهرستانی گذرانده است.

من یک الی دو سال است بطور جدی روی موسیقی کار می‌ کنم به دو دلیل عمده یکی برادرم که آهنگسازی میکند و از من پشتیبانی کرد و دیگری حمید صدری از آهنگسازان درجه یک و شناخته شده ایران که به واسطه برادرم با او آشنا شدم من نزد او رفتم و شروع به خواندن کردم و او هم نواخت و به شدت من را برای ادامه خوانندگی تشویق کرد.نخستین کنسرت خودرا درسال ۹۵ اجرا کرده است.

اجراهای احسان کرمی :

 برنامه وقت خواب (برنامه اینترنتی-سایت آپارات)

- برنامه طلوع (شبکه چهار)

- برنامه زنده‌رود (مرکز اصفهان)

- برنامه خوشا شیراز (مرکز فارس)

- برنامه امضا (شبکه سه)

- برنامه رادیو هفت (شبکه آموزش)

- چارگوش (برنامه اینترنتی)

- ویژه برنامه تحویل سال ۹۵ شبکه دو (و اینک فردا)

- افتتاحیه جشنواره فیلم فجر ۹۴

- افتتاحیه شبکه تهران اچ دی

- خندوانه ( مجری برنامه خنداننده شو)

بازیگری احسان کرمی

احسان کرمی که دوره‌های بدن و بیان را نزد میکائیل شهرستانی گذرانده است، هرساله تعداد زیادی تئاتر را روی صحنه می‌برد و علاوه برآن آثار تصویری متعددی نیز ارائه کرده‌است:

- دربست (به کارگردانی علی خامه‌پرست‌فرد)

- ۳۶۰ درجه (به کارگردانی سام قریبیان)

- عالیجناب (به کارگردانی سام قریبیان)

- اژدهای سرخ ۱ (به کارگردانی احمد راستگو)

ارسال نظر: