کدخبر: 31612

تصویر لورفته از مژده لواسانی در خارج از کشور + عکس

به تازگی تصویری از مژده لواسانی در خارج از کشور لورفته است که حسابی برای این بازیگر جنجال به پا کرده است. او از مجریان زن معروف و محبوب تلویزیون است.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر لورفته از مژده لواسانی در خارج از کشور جنجال به پا کرد. مژده لواسانی از مجریان جوان تلویزیون است.

عصبانیت مژده لواسانی از برگزاری حضوری مدارس + عکس

بیوگرافی مژده لواسانی

مژده لواسانی متولد 20 آبان 1368 در تهران، مجری می باشد. فارغ التحصیل لیسانس رشته حقوق از دانشگاه علامه طباطبایی است، تنها فرزند خانواده است، به بچه پولدار مشهور است و از بازیگری به مجری گری رسیده و مشهور است. مژده خانوم در محل شهرآرا تهران بدنیا آمد، پدرش یک وکیل کاملا جدی است که به فضای رادی و تلویزیون تعلق ندارد، او تک فرزند است و هیچ خواهر و برادری ندارد.

عصبانیت مژده لواسانی از برگزاری حضوری مدارس + عکس

در سال 1371 وقتی 3 ساله بود بعنوان مهمان برنامه کودک رادیویی بود که خوش زبانی اش باعث حیرت همگان شد، بعد از آن کم کم به رادیو رفت و آمد کرد تا اینکه در 9 سالگی در جشن عاطفه ها در کنار ژاله صادقیان و آقای جاویدنیا اولین اجرایش را تجربه کرد.

بازیگری مژده لواسانی

در سال 1378 وقتی 10 ساله بود در سریال طنز پلاک 14 مهران مدیری ایفای نقش کرد، می گوید آقای مدیری مرا در رادیو دیده بود و برای این نقش دنبال یک دختر سر زبان دار می گشت که من را انتخاب کرد.

عصبانیت مژده لواسانی از برگزاری حضوری مدارس + عکس

حضور در تلویزیون

در 11 سالگی مجری رادیویی برنامه ای بنام گل آفتاب شد و بعد از آن برنامه من می توانم را خودش نوشت و مستقل اجرا کرد و در 14 سالگی مدت کوتاهی در تلویزیون برنامه نوجوان کبوتر دات کام و قسمتی از برنامه نیم رخ اجرای کوتاهی داشت. بعد از مدت کوتاهی حضور در تلویزیون در 14 سالگی و به علت مغایرت پوشش چادرش با فضای شاد نوجوانان به رادیو بازگشت، او در 16 سالگی جوان ترین سردبیر تاریخ رادیو شد. بعد از 7 سال دوباره از سال 1389 وقتی 21 ساله بود با برنامه به خانه بر می گردیم و سه نقطه کار خود را بصورت حرفه ای در تلویزیون آغاز کرد و کم کم به شهرت رسید.

ترس مژده لواسانی از گربه

از گربه به شدت میترسم و حتی پیش روانشناس هم رفته ام، واقعا نمی دانم اما وحشتناک از گربه می ترسم گویا بچه که بودم، یک بار گربه روی کالسکه ام پریده است. هنوز هم کابوس های شب من گربه است. اصلا آشپزی بلد نیست و خودش هم می گوید این خیلی بد است، از سوسک نمیترسد ولی میگوید اهل مطالعه کتاب است و پدر و مادرم خیلی سخت گرفتند که لوس نباشم و نیستم.

نظر مژده لواسانی درباره پوشش چادر

برای من به لحاظ سبک و سیاق خانواده ام چادر چیز غریبی نبود. همیشه چادر را دوست داشتم و از دوم ابتدایی شروع کردم به سر کردن تا اینکه از سوم ابتدایی پوشش همیشگی ام شد، هیچ وقت هم برایم اجبار نبوده است.

مجریان مورد علاقه مژده لواسانی

اجرای آقای شهیدی فرد را خیلی می پسندم. اجرایش هم استاندارد است، هم فقط قشر خاصی طرفدارش نیستند و واقعا متخصص کار خودش است. در بین دوستان دیگر هم احسان علیخانی، فرزاد حسنی، محمد جعفر خسروی، علی ضیا، ژیلا صادقی، محمد سلوکی در ژانرهای خودشان مجری های صاحب سبکی هستند.

عصبانیت مژده لواسانی از برگزاری حضوری مدارس + عکس

ارسال نظر: