کدخبر: 31766

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

انتشار تصویری پوشش جنجالی ساناز طاری همه را متعجب کرد. مدتی پیش ساناز طاری در گفتگویی درباره ماجرای تلخ تعرض یک کاگردان ایرانی به خودش صحبت کرد که حسابی سر و صدا کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

پوشش جنجالی ساناز طاری به تازگی در قالب یک تصویر منتشر شده است.

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

ماجرای جنجالی پیشنهاد جنسی

ساناز طاری در گفتگویی اظهار کرد که روز آخر بستن قرارداد کاری وقتی برگه قرارداد را دستش دادند فرد مورد نظر علنا خواست او را خفت کند و فقط خدا را شکر کرد که توانست در آن لحظه پیشنهاد شیطانی تهیه کننده و کارگردان ، قدرتی پیدا کند که از آنجا فرار کند.

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکسپوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

پشت پرده رسانه ای کردن ماجرای تجاوز

او در پاسخ به این سوال که چرا زودتر موضوع را رسانه ای نکرد؟ گفت : از همکارانم به من زنگ زدند و گفتند که این مرد همسرش باردار است و این ماجرا را رسانه ای نکن ؛ خانمش گناه دارد. من هم به خاطر همسرش که باردار بود و به خاطر پدرم این ماجرای تلخ را در خفا نگه داشتم اما بعد با خودم گفتم که از چه کسی باید بترسم؟ من که کاری نکردم و ضمنا می خواهم دیگر بازی نکنم. حتی مدتی از ایران رفتم و در رشته های دیگر کار را امتحان کردم اما نتوانستم ادامه دهم و دوباره به وطن بازگشتم.

ساناز طاری با بغض صحبت هایش را ادامه داد و اظهار کرد که می خواهد به قدری استعدادهایش را پرورش دهد که کسی برای ظاهرش او را در شغلی نخواهد و مهارت هایش موجب استخدامش سود. او حتی تمام سال پیش را به گذراندن کلاس های مختلف طی کرد.

ساناز طاری کشف حجاب کرد

ساناز طاری بازیگر سریال پدر با انتشار عکسی بدون حجاب از خود در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد که قصد دارد از دنیای بازیگری خداحافظی کند و آزاد زندگی کند...

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکسپوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

پس از انتشار این پست اینستاگرامی و دست به دست شدن آن در فضای مجازی و گمانه‌زنی‌های بسیار، ساناز طاری در استوری خود با گلایه نوشت: «چقدر جالب که تا قبل از گذاشتن پست آخرم، هیچکدام از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر! داستان مرده پرستیمونه که تا وقتی زنده‌ایم، هیچکس حالمونو نمی‌پرسه وقتی می‌میرییم، تازه عزیز می‌شیم. لطفا همونطور که تا الان براتون اهمیتی نداشتم، الان هم کسی نگران من نباشه.»

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکسپوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

بیوگرافی ساناز طاری

نام :ساناز نام خانوادگی :طاری سال تولد :15/2/1373 تحصیلات:فوق لیسانس بازیگری حرفه :بازیگر

​ساناز طاری بازیگر توانمند سینما و تلویزیون ایران است. ساناز طاری تحصیلات ابتدایی خود را در هنرستان سوره به پایان رسانده است.ساناز طاری متولد 15 اردیبهشت 1373 است و هم اکنون 24سال سن دارد.ساناز طاری دانشجوی رشته بازیگری در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر و معماری است. ساناز طاری مجرد است و هنوز ازدواج نکرده است.

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکسپوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

شهرت ساناز طاری با سریال پدر

ساناز طاری در جدیدترین اثر خود در سریال پدر نقش آفرینی کرده است. این سریال که از شبکه دو سیما پخش می شود هر شب ساعت 21:30 دقیقه روی آنتن می رود. سریال پدر مدتی است که پخش آن از شبکه دو آغاز شده است. این سریال هر شب ساعت 21:30 پخش می شود و بازیگران جدیدی، اکثر نقش های آن را بازی می کنند. یکی از بازیگران جدید سریال پدر، ساناز طاری است. او در نقش دوست لیلا (ریحانه پارسا) بازی می کند. همان دختری که باعث شد حامد (سینا مهراد) خودش را از پنجره به بیرون پرت کند. او در سریال پدر در کنار بازیگران مطرح و شاخصی چون بازیگران مهدی سلطانی، لعیا زنگنه،سینا مهراد، مسعود فروتن، ریحانه پارسا و نیما رییسی، مجید مشیری، کاوه خداشناس، اکبر رحمتی، بیژن امکانیان…. نقش آفرینی می کنند.

پوشش جنجالی ساناز طاری + عکسپوشش جنجالی ساناز طاری + عکس

ساناز طاری و سینما

گشت 2 – 1395 در نقش فریده رها – 1383 سریال های ساناز طاری پدر -1397 شمعدونی – 1394 در نقش مهدخت چموش و خموش – 1382 آژانس دوستی- 1379

ارسال نظر: