کدخبر: 31836

آرایش غلیظ بهاره رهنما در جشن تولد + عکس جنجالی

تصویر منتشر شده از آرایش غلیظ بهاره رهنما در جشن تولد را مشاهده می کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

عکسی که بهاره رهنما از کیک تولد خاصش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

8ED2CE10-4457-473B-A53D-4282BBAD8047

بیوگرافی بهاره رهنما

بهاره رهنما در 10 آذر سال 1352 در هزاوه از توابع استان مرکزی متولد شد. بهاره رهنما لیسانس ادبیات نمایشی و فوق لیسانس حقوق قضایی را از دانشگاه آزاد گرفته است. به تازگی تصویری از فخرفروشی بهاره رهنما منتشر شده است.

او همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده سینما و جاری(زن برادر شوهر) شقایق دهقان بازیگر سینما و تلویزیون می باشد. بهاره رهنما یک دختر به نام پریا قاسم خانی دارد. پریا تجربه حضور در تئاتر پنجره ها و فیلم سینمایی بانو را دارد. 

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

بهاره رهنما در سینما

برای اولین بار با فیلم افعی به سینما آمد. سپس با همسرش در فیلم عاشقانه بازی کرد. او در سال 1380 بازی در یک فیلم کمدی نان و عشق و موتور هزار را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت.

بهاره رهنما در سال ۱۳۸۰ بازی در یک فیلم کمدی – نان و عشق و موتور هزار – را تجربه کرد که نشان از توانایی او در زمینه فیلمهای کمدی داشت. اما شاید بازی در فیلم گاوخونی ساخته بهروز افخمی یکی از بهترین فرصتها برای نمایش توانایی هایش باشد. به تازگی اما عکسی با تیتر بی توجهی بهاره رهنما به پروتکل های بهداشتی سوژه شده است.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

ازدواج مجدد بهاره رهنما

ازدواج مجدد بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی جنجال های زیادی به پا کرد و حواشی زیادی درپی داشت. در حالی که هشت روز از زمان انتشار عکس های مراسم ازدواج مجدد بهاره رهنما میگذرد، به جرات میتوان اخبار مربوط به این بانوی هنرمند را یکی از جنجالی ترین خبرهای در رسانه ها دانست.بهاره رهنما به همراه همسرش امیرخسرو عباسی در یک برنامه گفتگویی انجام دادند و درباره ازدواجشان صحبت کردند. فخرفروشی بهاره رهنما عنوان تصویری جدید از این بازیگر است که جنجال به پا کرده است.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکسفخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

ازدواج مجدد بهاره رهنما

بهاره رهنما برای اولین بار بعد از ازدواجش در یک برنامه به همراه همسرش حاضر شد و جزئیاتی از زندگی اش گفت. در ابتدای این گفتگو امیرخسرو عباسی از تعجبش در انتشار عکس ها و روانه شدن سیل تماس ها برای تبریک گفت و بهاره رهنما ادامه داد البته که کسی جرات نمیکرد با من تماس بگیرد اما ما خودمان از انتشار عکس های ازدواجمان بی خبر بودیم. انتشار تصویری جدید از فخرفروشی بهاره رهنما حسابی برای او حاشیه ساز شده است.

بهاره رهنما در بخشی از گفتگویش در این برنامه درباره جنجال پوشیدن لباس عروس گفت:بله من د ر42 سالگی لباس عروس پوشیدم و عکس گرفتم . قطعا در انتخاب همسر یکی از ملاک های من موقعیت مالی همسرم بود اما چیزهای افسانه ای که میگویند صحت ندارد یا لااقل من ندیده ام ، مگر اینکه حاجی پنهان کرده باشد. البته جنجال های این بازیگر به همین نقطه ختم نشد و بی توجهی بهاره رهنما به پروتکل های بهداشتی تازه ترین آن هاست.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

در بخش پایانی گفتگو بهاره رهنما درباره شرط ازدواجشان گفت:امام رضا (ع) باعث این ازدواج شد و امیرخسرو تنها شرط ازدواجمان را خواندن نماز اول وقت اعلام کردو و گفت حتی اگر تو کنار خیابان کبریت هم میفروختی من از تو خواستگاری میکردم.

بهاره رهنما در خصوص پیام های تبریکی که از سوی خانواده همسر سابقش داشت گفت:من تبریک های زیادی از سوی خانواده همسر سابقم در صفحه ام داشته ام. فخرفروشی بهاره رهنما عنوان جدیدترین جنجال اوست.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

بهاره رهنما و رژیم

یکی از بازیگران مطرح سینما و تئاتر خانم بهاره رهنما هستند که تمام طرفداران وی میدانند ایشان از اضافه وزن رنج میبرد . چاقی اندامها در بهاره رهنما به وضوح قابل مشاهده بود و دو سالی بود که رهنما بدنبال کم کردن وزن تلاش خود را آغاز کرده بود. اخیرا خانم رهنما از کم کردن وزن های 20 کیلو و 10 کیلو در هر دوره خبر میدهند راز این لاغر شدن سریع و فوری را از ایشان جویا شدیم. فخرفروشی بهاره رهنما به تازگی حسابی حاشیه ساز شده است.

بهاره رهنما نیز همه راه‌های کاهش وزن را امتحان کرده و نزدیک به 2 سال طول کشید تا تن به عمل جراحی اسلیو بدهد، ولی او بعد از عمل جراحی بسیار خوشحال و راضی است و از ما خواسته تا تجربه‌اش را با همتایان خود در میان بگذارد. در این گفت‌وگو دکتر محمدرضا فرهمند، فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی پیشرفته و درمان چاقی نیز حضور داشتند تا بیشتر ما را با این روش جراحی آشنا کنند.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکسفخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

خالکوبی جنجالی بهاره رهنما

عکس جنجالی  بهاره رهنما  و مشخص شدن خالکوبی دست چپش  برایش دردسر ساز شد اما او هیچگاه در این باره توضیحی ارائه نکرد. دردسر جدید او عکسی است که با عنوان بی توجهی بهاره رهنما به پروتکل های بهداشتی در حال دست به دست شدن است.

فخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکسفخرفروشی بهاره رهنما با جواهراتش + عکس

فیلم های بهاره رهنما

فیلم‌های سینمایی بهاره رهنما:

*  افعی

* عاشقانه

* غزال

* بادام‌های تلخ

* بچه‌های بد

* نان، عشق و موتور هزار

* گاوخونی

* توفیق اجباری

* ده رقمی

* دایره زنگی

* شبانه

* چارچنگولی

* ماجراهای اینترنتی

* پوپک و مش ماشاالله

* ما سه نفر

* سن پطرزبورگ

*  ورود آقایان ممنوع

*  بعد از ظهر سگی

*آس و پاس  

* ۳۶۰ درجه   

* طبقه حساس 

* آشنایی با لیلا

* بچگیتو فراموش نکن 

* خنده در باران 

* جرم 

* زنان ونوسی، مردان مریخی 

* زن‌ها شگفت انگیزند    

* هرچی خدا بخواد   

ارسال نظر: