کدخبر: 31960

تصویر لورفته از بهرنگ علوی لب ساحل + عکس

به تازگی تصویری از بهرنگ علوی منتشر شده است که حسابی مورد توجه قرار گرفته است. بهرنگ علوی با بازی در فیلمی چون «لانتوری» به شهرت رسید.

آنچه دیگران می خوانند:

تصویر لورفته از بهرنگ علوی لب ساحل که به تازگی منتشر شده است را ببینید.

عکس خودمونی بهرنگ علوی با عباس قادری + عکس

بیوگرافی بهرنگ علوی

بهرنگ علوی متولد 1 فروردین 1359 در تهران، بازیگر است. فارغ التحصیل دیپلم رشته نقشه کشی می باشد، فعالیت خود را با کلاس های بازیگری شروع کرد و با سریال تلویزیونی هشت و نیم به شهرت زیادی رسید. بهرنگ تنها فرزند خانواده در بیمارستان آزادی تهران بدنیا آمده است، پدرش فرهنگی بازنشسته و از مدیران آموزش و پرورش و مادرش کارمند و مدیر شرکت مخابرات می باشد.

شروع فعالیت

علاقه اش به نمایش و بازی کردن از کودکی در وجودش بود. بازیگری را از تئاتر مدرسه شروع کرد و در نوجوانی بهترین بازیگر مدارس مناطق تهران شد تا جایی که در 11 سالگی برای اولین بار در نمایشی بنام آدمک چوبی بازی کرد.

عکس خودمونی بهرنگ علوی با عباس قادری + عکس

بعد از گرفتن دیپلم نقشه کشی به سمت بازیگری رفت. او در کلاس های اولین دوره آموزشگاه کارنامه زیر اساتیدی چون، رویا تیموریان، پرویز پرستویی، حبیب رضایی ، آتیلا پسیان، پانته آ بهرام و محمد رحمانیان آموزش دید.

بازیگری بهرنگ علوی

ابتدا تجربه کوتاه تصویری با برنامه دوربین مخفی امیرحسین قهرائی و چند فیلم کوتاه جشنواره ای بدست آورد اما با فیلم عیار 14 در سال 86 بود که با تک سکانس درخشان خود به سینما معرفی شد. در سال 88 نیز با سریال نردبام آسمان وارد قاب تلویزیون شد. در سال 91 با فیلم دربند نشان داد پتانسل بالایی برای بازی دارد و در نهایت بعد از 4 کار سریالی با سریال هشت و نیم دقیقه در سال 95 به شهرت رسید.

عکس خودمونی بهرنگ علوی با عباس قادری + عکس

ازدواج بهرنگ علوی

اگر من شغل آزاد داشتم و میخواستم عادی زندگی کنم در 39 سالگی دارای همسر و فرزند بودم و مثل همه زندگی می کردم اما همه اینها را بخاطر هدفم به تاخیر انداختم.

شهرت بهرنگ علوی

همیشه دوست داشتم با کارهایم به شهرت برسم. برخی از بازیگران دوست دارند که اول خودشان معروف شوند و بعد آثارشان، اما من از ابتدا هم دوست داشتم که به واسطه کارهایم به شهرت برسم و فقط تشنه اعتماد از سوی کارگردانان می باشم.

هنرهای دیگر بهرنگ علوی

آقای علوی در کنار بازیگری، به عکاسی، نویسندگی و طراحی لباس و مدلینگ مشغول است، همچنین سفیر حمایت از کودکان کار و زنان بی سرپرست و برگزار کننده گالری و بازارچه های خیری هاست.

عکس خودمونی بهرنگ علوی با عباس قادری + عکس

در ورزشهاى شنا، اتومبیلرانى، یوگا، بیلیارد تبحر خاصى دارد، تیم مورد علاقه او یوونتوس ایتالیاست و مبتکر مکتب بهیسم یا فرهنگ شاد زیستن است.

ارسال نظر: