کدخبر: 31984

پیاده روی نسیم خشنودی در ساحل + عکس

به تازگی تصویری از پیاده روی نسیم خشنودی، مجری زن تلویزیون در ساحل منتشر شده است. انتشار این عکس از نسیم خشنودی واکنش های جالبی را در پی داشته است.

آنچه دیگران می خوانند:

پیاده روی نسیم خشنودی در ساحل را ببینید. او مجری جوان تلویزیون می باشد. او مجری شبکه آموزش صداوسیماست. نسیم خشنودی اجرای برنامه های مانند مشق شب و بوم سفید را به عهده داشته است. 

تاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکس

من در تاریخ ۲۶ آبان در سال ۱۳۷۳ در شهر تهران متولد شده ام، کار اجرا می‎‌کنم و در صداوسیما در شبکه آموزش مشغول هستم، بغیر از کار مجری بودن فعالیت در رشته داروسازی دارم و تازه مدرک دکترای داروسازی از داننشگاه اخذ کردم.

علایق و سرگرمی های نسیم خشنودی

من عاشق کتاب خوندن هستم چون باهاش قدرتمند میشم، یاد میگیرم و از همه مهمتر میتونم تجربه کسب کنم.

بهترین سرگرمی ام رفتن به سفر و گردش در طبیعت است، حالم با دیدن گل های رز بهتر می شود.

نسیم خشنودی کیست؟

نسیم خشنودی مجری دوست داشتنی شبکه آموزش که دکتر داروساز نیز می باشد، او به غیر از شغل دکتری کار اجرا در صداوسیما را برعهده دارد و در شبکه آموزش مشغول به فعالیت می باشد، از برجسته ترین کارهایش می توان اجرا در برنامه های مشق عشق و بوم سفید را نام برد.

نسیم خشنودی چطور داروساز شد؟

راستش از کودکی رویای دکتر بودن توی ذهنم بود و دوران دبیرستان رشته تجربی را انتخاب کردم و در دانشگاه در رشته داروسازی قبول شدم که با سختب و تلاش زیاد توانستم بالاخره مدرک دکتری در داروسازی را بگیرم.

تاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکستاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکس

ازدواج نسیم خشنودی

نسیم خشنودیگفت:تا الان ازدواج نکردم و مجرد هستم، خواستگارای زیادی دارم ولی هنوز تصمیم خاصی نگرفتم، دوست دارم با کسی زندگی کنم که رفتار و اخلاقش را عاشقش باشم و بتونیم همدیگرو درک کنیم.

تاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکستاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکس

نسیم خشنودی در خط اول مبارزه با کرونا

نسیم خوشنودی اینگونه می گوید: من یه داروسازم و منو و همکارام هر روز در خط اول مبارزه با کرونا در سنگر هستیم که روزانه ١٢ ساعت و گاه شبانه روزی می جنگیم تا این ویروس سیاه را زمین گیر کنیم، اونم در برابر کسایی که ممکنه ناقل پنهان ویروس باشند، از همه مهمتر ایجاد آرامش برای مردمی که وحشت زده اند.

تاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکستاب سواری نسیم خشنودی، مجری تلویزیون سوژه شد +عکس

این روزا تموم میشه و یخ این زمستان کرونایی آب میشه و بار دیگه در این شهر صدای بهار به گوش میرسه، اما خاطرات این روزای سخت و کسایی که ایستادند تا مردم زانو نزنند خواهد موند.

ارسال نظر: