کدخبر: 32217

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 4 مهر

امروز 4 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

آنچه دیگران می خوانند:

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 4 مهر

روزها به سرعت در حال سپری شدن هستند و پاییز کم کم با زرد شدن برگها و تغییر آب و هوا خودش را نمایان تر میکند. امروز چهار روز از آغاز فصل پاییز و ماه مهر میگذرد و تا چشم بر هم بگذاریم آبان هم از راه میرسد.

امروز 4 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 4 مهرند

هما روستا

هما روستا بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون 4 مهر 1325 متولد شد و 4 مهر 1394 بر اثر بیماری در آمریکا درگذشت.

هما-روستا

هما روستا سالهای زیادی از عمرش را در خارج از کشور سپری کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت و توانست جایزه بهترین بازیگر زن از جشنواره هنری ادبی روستا و جشنواره سیما را از آن خود کند. هما روستا همسر حمید سمندریان آموزگار برجسته بازیگری بود.

حبیب محبیان

حبیب محبیان خواننده ، آهنگساز و نوازنده کشورمان 4 مهر 1326 در تهران متولد شد.

حبیب-محبیان

حبیب محبیان با آلبوم مرد تنهای شب به شهرت رسید و سال 60 از ایران مهاجرت کرد و به فعالیت هایش در خارج از ایران ادامه داد تا اینکه در سال 88 دوباره به ایران بازگشت. حبیب محبیان 21 خرداد 1395 درگذشت.

منوچهر حامدی

منوچهر حامدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 مهر 1318 در تهران متولد شد.

منوچهر-حامدی

این هنرمند کشورمان بازیگری را از سال 1337 با تئاتر آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت که شلیک نهایی، سوخته دلان، آخرین ستاره شب، آوای فاخته، خانه در آتش، روزی روزگاری و ... از جمله سریال های او محسوب میشوند. منوچهر حامد در 2 دی 1374 در سن 56 سالگی بر اثر تصادف از دنیا رفت.

ارسال نظر: