کدخبر: 32400

نام فرزند واکین فینیکس اعلام شد

آنچه دیگران می خوانند:

اولین فرزند «واکین فینیکس» و «رونی مارا» به دنیا آمد. فینیکس ۴۵ ساله و برنده‌ی اسکار نام پسرش را به یاد برادرش «ریور فینیکس» که در سال ۱۹۹۳ به علت اوردوز از دنیا رفت، ریور انتخاب کرده است. «ویکتور کساکوفسکی» کارگردان در جشنواره‌ی فیلم زوریخ ۲۰۲۰ و در حین یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ برای فیلم «گاندا» (Gunda) این نامگذاری را فاش کرده است. فینیکس یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم است.

کساکوفسکی توضیح می‌دهد: «فرزند او به تازگی به دنیا آمده، و در ضمن نامش… نام پسر زیبای او «ریور» است، بنابراین نمی‌تواند برای معرفی فیلم حاضر باشد.»

فینیکس در زمانی که ریور ۲۳ ساله از دنیا رفت ۱۹ ساله بود. او اوایل سال جاری میلادی روی صحنه‌ی مراسم اهدای جوایز آکادمی و هنگام دریافت اسکار بهترین بازیگر مرد برای بازی در «جوکر» (دانلود فیلم Joker 2020 با لینک مستقیم) یادی از برادرش کرد و گفت: «وقتی برادرم ۱۷ ساله بود شعری سرود که می‌گوید: «رهایی‌بخش باش تا عشق و صفا در پی آید.»» فینیکس ژانویه گذشته در مصاحبه با «۶۰ دقیقه» (60 Minutes) نیز گفت: «در هر فیلمی که بازی می‌کنم، به شکلی یک ارتباط به ریور وجود دارد.»

مارا اولین بار در ماه می باردار شدنش را تأیید کرده بود. او و فینیکس در حین فیلمبرداری «مریم مجدلیه» (Mary Magdalene) با یکدیگر آشنا شدند.

 

ارسال نظر: