کدخبر: 32544

بازیگران ایرانی که دوقلو دارند + تصاویر

اگر مشتاقید که بدانید کدام یک از بازیگران ایرانی فرزند دوقلو دارند و تصاویری از دوقلوهای آن ها را مشاهده کنید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

آنچه دیگران می خوانند:

دوقلوهای بازیگران ایرانی را اینجا ببینید

دوقلو داشتن و صاحب فرزند دوقلو شدن یکی از جذاب ترین اتفاقاتی است که هر پدر و مادری شانس تجربه کردن آن را در زندگی ندارد.

در میان بازیگران ایرانی که ازدواج کرده و صاحب فرزند شده اند برخی این شانس را داشته و صاحب فرزند دوقلو شده اند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید کدام یک از بازیگران ایرانی فرزند دوقلو دارند و مشتاق باشید که تصاویری از دوقلوهای بازیگران را مشاهده کنید، پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

بازیگران ایرانی که صاحب فرزند دوقلو هستند

در میان بازیگران ایرانی چهره هایی مانند مجید صالحی، فلامک جنیدی، باربد بابایی و سیروس همتی دوقلو دارند.

مجید صالحی بازیگر و کارگردان کشورمان یکی از هنرمندانی است که فرزند دو قلو دارد. دوقلوهای مجید صالحی یک دختر و پسر به نام های حنا و آروین هستند.

دوقلوهای-مجید-صالحی

باربد بابایی مجری، بازیگر و خواننده کشورمان یکی دیگر از هنرمندانی است که فرزند دو قلو دارد. دوقلوهای باربد بابایی دو دختر به نام های آیلین و شایلین هستند.

دوقلوهای-باربد-بابایی

فلامک جنیدی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان که چند سالی است به همراه همسرش در خارج از کشور زندگی میکند یک دختر و پسر دوقلو به نام های حنا و میلان دارد.

دوقلوهای-فلامک-جنیدی

 سیروس همتی بازیگر سریال دلدادگان و خداحافظ بچه یکی دیگر از هنرمندانی است که فرزند دوقلو دارد و نگار و بهار دختران دوقلوی او هستند.

خانواده-سیروس-همتی

 

ارسال نظر: