کدخبر: 32658

پوشش تاسف بار ریحانه پارسا در پشت صحنه + ویدئولورفته

هر لحظه و هر روز منتظر یک جنجال از ریحانه پارسا، بازیگر پر حاشیه سینما باید باشیم. پیشنهاد میکنیم این ویدئو را از دست ندهید

آنچه دیگران می خوانند:

ریحانه پارسا 

در این بخش بیوگرافی ریحانه پارسا را مرور می کنیم. ریحانه پارسا یکی از ستاره های نوظهور تلویزیون کشورمان است. ریحانه پارسا که یکی از پرحاشیه ترین و جوان ترین بازیگران تلویزیونی است .

-------------------------------------

بیشتر بخوانید 

باورنکردنی/ فیلم لورفته از خوانندگی و رقص نیوشا ضیغمی​

فیلم و عکس لورفته شبانه ریحانه پارسا و روزبه بمانی

حرکات خجالت آور ریحانه پارسا + ویدئو

-------------------------------------

ریحانه (جوادی) پارسا متولد سال 1377 می باشد، می گوید در رشته تئاتر تحصیل کرده و با بازی در سریال پدر به شهرت رسید. او بعد از بازی در این سریال پربیننده راهی دنیای تئاتر شد و در سینما و تلویزیون فعالیت آنچنانی نداشته است.

70

پدرش شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است، 2 خواهر دارد. بعد در دوران دبیرستان وارد هنرستان تئاتر می شود. ریحانه پارسا مدتی در کافه صابر ابر کار می کرده و بیشتر با دنیای بازیگری آشنا می شود.

ریحانه پارسا چگونه مشهور شد؟

در تیزرهای تبلیغاتی (نظیر بانک شهر) بازی می کرده و بعد از آن مدتی مدل میکاپ عروس بوده است. اما همه چیز به کافه صابر ابر ختم می شود، جایی که ریحانه پارسا با عوامل سینمایی آشنا می شود و بعد از معرفی به حامد عنقا، برای بازی در نقش لیلا تست می دهد و در آخر به تیم بازیگران سریال پدر می پیوندد.

reyhane-parsa-2-biografi.ir_

نحوه ورود به تلویزیون از زبان خود ریحانه پارسا

رشته من بازیگری است و زمانی که عوامل سریال پدر به‌ دنبال بازیگر نقش اصلی از طریق تست بودند برای نقش اصلی تست دادم و پذیرفته شدم. بهرنگ توفیقی و حامد عنقا از من تست گرفتند و هفته آخر پیش تولید سریال بود که با من تماس گرفته شد، پای توافق نشستیم و قرارداد بستیم.

ریحانه+پارسا (1)

اینستاگرام ریحانه پارسا reyhaneparsaj@

 

ریحانه پارسا در حال حاضر بیش از 433 هزار دنبال کننده دارد که این آمار روز به روز در حال افزایش است.

ارسال نظر: