کدخبر: 33021

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 17 مهر

امروز 17 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیشتر آنها می پردازیم.

آنچه دیگران می خوانند:

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 17 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 17 مهر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 17 مهر می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 17 مهر بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 17 مهرند

محمد متوسلانی

محمد متوسلانی بازیگر، فیلمنامه نویس و کارگردان کشورمان 17 مهر 1314 در تهران متولد شد.

محمد-متوسلانی

محمد متوسلانی بازیگری را از سال 1337 آغاز کرد و فیلم های زمهریر، شب روباره، گناهکاران و مستانه از جدیدترین کارهای سینمایی این بازیگر است.

عزیزالله هنرآموز

عزیزالله هنرآموز بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 17 مهر 1322 در کرمان متولد شد.

عزیزالله-هنرآموز

عزیزالله هنرآموز در فیلم هایی چون سفر به چزابه، بوی پیراهن یوسف، مختارنامه، مدرسه پیرمردها، روزگار قریب و سی امین روز به عنوان بازیگر حضور داشته است.

بهرام شفیع

بهرام شفیع گزارشگر و مجری تلویزیون سال 1335 در تهران متولد شد و 17 مهر 1397 درگذشت

بهرام-شفیع

بهرام شفیع با برنامه ورزش و مردم در میان مردم شناخته میشود و که از سالهای ابتدایی 60 با این برنامه به صدا و سیما آمد و ماندگار شد و ریاست فدراسیون هاکی را هم برعهده داشت. این مجری و تهیه کننده کشورمان 17 مهر 1397 بر اثر حمله قلبی درگذشت.

ارسال نظر: