کدخبر: 33125

اعلام زمان پخش فیلم اکشن Mosul «موصل»

فیلم اکشن «موصل»به تهیه‌کنندگی «برادران روسو» ماه آینده به نت‌فلیکس می‌آید.

آنچه دیگران می خوانند:

 این شبکه‌ی استریمینگ فیلم «موصل» به نویسندگی و کارگردانی «متیو مایکل کارناهان» را خریداری کرده و در ماه نوامبر پخش می‌کند. «هالیوود ریپورتر» گزارش داده است که امتیاز پخش فیلم پیش‌تر در اختیار استودیوهای ۱۰۱ بوده اما به نت‌فلیکس فروخته شده است.

کارناهان که فیلم‌های «جنگ جهانی زد» (World War Z) و «۲۱ پل» (21 Bridges) را نیز به نگارش درآورده، اولین فیلم بلند خود در مقام کارگردان را با «موصل» تجربه می‌کند. داستان فیلم در مورد یک گروه SWAT عراقی است که در مقابل داعش از شهر خود دفاع می‌کنند. در این فیلم «آدام بسا» نقش مأمور پلیس جوانی را بازی می‌کند. «سهیل دباج» (The Hurt Locker)، در این فیلم نقش شخصیتی به نام «جاسم» را بازیم می‌کند که رهبر گروه است. فیلم از مقاله‌ای «نبرد فداکارانه برای نابودی داعش (The Desperate Battle to Destroy ISIS) نوشته‌ی «لوک موگلسن» که سال ۲۰۱۷ در نیویورکر منتشر شد اقتباس شده است.

خریداری این فیلم توسط نت‌فلیکس دور از انتظار نیست. برادران روسو اخیراً فیلم اکشن «آزادسازی» (Extraction) با بازی «کریس همسورث» و «گلشیفته فراهانی» را برای این شبکه به عنوان تهیه‌کننده ساخته‌اند. این فیلم با استقبال بسیار زیادی مواجه شد تا جایی که تولید دنباله‌ی آن هم سرانجام به تأیید رسید. برادران روسو قرار است در نت‌فلیکس فیلم پرخرج «مرد خاکستری» (The Grey Man) با بازی «رایان گاسلنیگ» و «کریس اوانز» را نیز بسازند.

 

ارسال نظر: