کدخبر: 33911

سریال "Ted Lasso" برای فصل سوم تمدید شد

سریال کمدی پربیننده‌ی «تد لسو» برای فصل سوم بازمی‌گردد.

آنچه دیگران می خوانند:

اپل اعلام کرده است که سفارش فصل سوم این سریال با بازی «جیسون سودیکیس» را صادر می‌کند. فصل دوم این کمدی پیش‌تر به صورت زودهنگام سفارش ساخت گرفته بود. تولید اپیزودهای فصل دوم از ژانویه آینده در لندن آغاز خواهد شد.

در «تد لسو» به تهیه‌کنندگی سودیکیس و «بیل لارنس»، پربیننده‌ترین سریال کمدی اپل در ۵۰ کشور از جمله ایالات متحده، بریتانیا، آلمان، فرانسه، کانادا، روسیه، ژاپن و بسیاری مناطق دیگر بوده است. این سریال هر هفته در صدر پربیننده‌ترین عناوین کمدی اپل قرار می‌گرفت و رشد ۲۵ درصدی بینندگان را نشان می‌داد. اپیزود پایانی سریال نسبت به اپیزود اول که ۱۴ آگست روی ایر رفت تا ۶۰۰ درصد رشد کرد.

این سریال با نویسندگی سودیکیس و لارنس از شخصیتی به همین نام الهام گرفته شده که در ویدیوهای تبلیغاتی شبکه‌ی NBC Sports دیده می‌شد. لسو یک مربی فوتبال آمریکایی اهل کانزاس است که برای مربی‌گری در یک تیم فوتبال حرفه‌ای در لیگ برتر به انگلستان می‌رود، در حالی که در این ورزش هیچ تجربه‌ای ندارد. «هانا ودینگهام»، «برندن هانت»، «جرمی سوییفت»، «جونو تمپل»، «برت گلدستین»، «فیل دانستر» و «نیک محمد» دیگر بازیگران این سریال بوده‌اند.

سودیکیس با کمپانی «دوزر پروداکشنز» یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی «تد لسو» است که در استودیوهای وارنر و یونیورسال به تولید می‌رسد.

 

ارسال نظر: