کدخبر: 33942

نت فلیکس سریال Assassin’s Creed را می سازد

شبکه نتفلیکس به همراه یوبیسافت در تلاش هستند تا حداقل یک سریال لایو-اکشن بر اساس فرانچایزهای بازی ویدیویی اساسینز کرید تولید کنند.

آنچه دیگران می خوانند:

اولین سریالی که قرار است بر اساس سری بازی‌های Assassin’s Creed ساخته شود، اقتباسی از ژانر‌های حماسی و لایو-اکشن را به همراه خواهد داشت. این سریال در حال حاضر به دنبال یک شورانر است.

نظر پیتر فریدلندر درباره ساخت سریال اساسینز کرید

پیتر فریدلندر، مدیر بخش سریال‌های اورجینال نتفلیکس گفت:«به خاطر دنیای تاریخی، نفسگیر و جذابیت‌های بزرگی که اساسینز کرید را به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های ویدیویی در همه زمان‌ها تبدیل کرده، متعهد هستیم که با رعایت مالکیت معنوی، یک سریال مهیج و حماسی تولید کنیم و بیشتر به اساسینز کرید بپردازیم تا طرفداران این بازی و بیننده‌های ما بتوانند نهایت لذت را از تماشای آن ببرند.»

داستان بازی Assassin’s Creed

بازی اکشن و ماجراجویانه اساسینز کرید برای اولین بار در سال 2007 منتشر شد و از آن زمان تا به امروز بیش از 155 میلیون نسخه از آن به فروش رسیده. بازی Assassin’s Creed مبارزات و کشمکش‌های گسترده‌ای بین گروه اساسین‌ها (قاتلین) و ‌رقبای آن‌ها (تمپلرهای تشنه قدرت) را روایت می‌کند. بازی اساسینز کرید مملو از رویدادها، حوادث و شخصیت‌های تاریخی است. این بازی به اندازه‌ای جذاب بوده که تا به الان 11 نسخته از آن منتشر شده که جدیدترین آن‌ها هم بازی Assassin’s Creed Odyssey است.

شبکه نتفلیکس و یوبیسافت پیش از این اعلام کرده بودند که در نوامبر سال 2016 در حال مذاکره بودند تا سریالی بر اساس یک بازی ویدیویی بسازند، اما یک ماه بعد از آن، فیلم لایو-اکشن اساسینز کرید با بازی مایکل فاسبندر اکران شد که مورد استقبال فیلم‌بازها و گیشه قرار نگرفت و احتمالاً همان هم باعث شد تا مذاکرات ساخت سریال Assassin’s Creed به عقب بیفتد.

با توجه به موفقیت اخیر شبکه نتفلیکس با ساخت سریال The Witcher که بر اساس مجموعه کتاب‌ها و بازی‌های ویدیویی ویچر است، این شبکه موفق شده یک سریال درام و فانتزی بر اساس یک بازی ویدیویی منتشر کند.

ورود شبکه‌ها به ساخت سریال بر اساس بازی‌های ویدیویی

موفقیت شبکه نتفلیکس باعث این شده که این شبکه و چند شبکه دیگر سریال‌هایی بر اساس بازی‌های ویدیویی بسازد. شبکه نتفلیکس در حال حاضر سریالی بر اساس بازی ویدیویی Resident Evil می‌سازد. شبکه شوتایم ساخت سریال اکشن-فضایی و تیراندازی بر اساس بازی‌های ویدیویی Halo و شبکه HBO هم ساخت سریال زامبی‌محور و ترسناکی بر اساس بازی‌های Last of Us را برعهده گرفته‌اند.

 

ارسال نظر: