کدخبر: 34171

سریال Castle Rock کنسل شد منتظر فصل سوم نباشید

سریال «کسل راک» برای فصل سوم بازنخواهد گشت. شبکه‌ی Hulu اعلام کرد که این سریال ترسناک و روانشناسانه با بازی «لیزی کپلن» را پس از دو فصل کنسل کرده است.

آنچه دیگران می خوانند:

فصل دوم این سریال آنتولوژی بیش از یک سال قبل پخش شده بود. انتظار نمی‌رفت که فصل سوم سریال تولید شود و تصمیم برای پایان دادن به آن از مدتی قبل اتخاذ شده بود. پس از جدایی استودیوی «برادران وارنر تله‌ویژن» از این شبکه و پیوستنش به HBO Max پیش‌بینی می‌شد که «کسل راک» در Hulu به پایان برسد. در حال حاضر برنامه‌ای برای ادامه‌ی سریال در شبکه‌ی HBO Max وجود ندارد.

در فصل دوم سریال «کسل راک» به تهیه‌کنندگی «جی.جی. آبرامز» و «استیون کینگ»، دشمنی میان کلن‌ها با حمله به «انی ویلکس» به اوج رسید. دیگر بازیگران سریال در فصل دوم «یسرا وارسما»، «بارکد عبدی»، «السی فیشر» و «متیو آلن» بودند. «سم شا» و «داستین توماسن» نویسندگان این سریال بودند و به همراه آبرامز، کینگ، «بین استیونسن»، «وینس کالاندرا» و «لیز گلاتزر» تهیه‌کنندگان اجرایی آن. «کسل راک» محصول مشترک برادران وارنر تله‌ویژن و «بد ربات» آبرامز بود.

پیش از «کسل راک»، شبکه‌ی Hulu تولید سریال‌هایی چون «صدای عالی» (High Fidelity)، «فراریان» (Runaways) و «فاحشگان» (Harlots) را کنسل کرده بود.

 

ارسال نظر: