کدخبر: 34300

زمان انتشار بلو-ری Tenet اعلام شد

بخش محصولات خانگی شرکت برادران وارنر سرانجام تاریخ انتشار نسخه خانگی و دیجیتالی فیلم Tenet به کارگردانی کریستوفر نولان را اعلام کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

فیلم «تنت» «کریستوفر نولان» که قرار بود ناجی سالن‌های سینما در حین پاندمی باشد، اما تنها در بازارهای خارجی عملکرد رضایت‌بخشی داشت، سرانجام از ۱۵ دسامبر (۲۵ آذر ماه ۱۳۹۹) بر روی دیسک‌های بلو-ری و دی‌وی‌دی و در پلتفرم‌های دیجیتال عرضه خواهد شد.

این تریلر نوآر  در آمریکا ۵۳.۸ میلیون دلار فروش کرد، اما در بازارهای بین‌المللی ۲۹۳.۳ میلیون دلار کسب کرد و در حال حاضر به سمت رکورد ۳۵۰ میلیون دلاری پیش می‌رود. این فیلم هنوز در لس‌آنجلس و نیویورک که پس از ماه‌ها تعطیلی هنوز بازگشایی نشده‌اند روی پرده نرفته است. هفته‌ی گذشته «تنت» برای اولین بار در سان فرانسیسکو که به‌تازگی بازگشایی شده اکران شد.

دیسک‌های بلوری و فورکی «تنت» حاوی ویدیویی یک ساعته به نام «نگاه به دنیا به شکلی تازه: تولید تنت» (Looking at the World in a New Way: The Making of Tenet) است و مراحل توسعه و تولید فیلم از زبان عوامل و بازیگران روایت خواهد شد. دیسک‌های فورکی یو‌اچ‌دی «تنت» با قیمت ۴۵ دلار، بلو-ری با قیمت ۳۶ دلار و دی‌وی‌دی با قیمت ۲۹ دلار عرضه خواهد شد.

 

ارسال نظر: