کدخبر: 34598

سریال کمدی « Space Force » برای فصل دوم تمدید شد

نت‌فلیکس اعلام کرد که فصل دوم سریال «نیروی فضایی» را به تولید می‌رساند. فصل اول این سریال در ماه می روی ایر رفته بود و قرار است اپیزودهای جدید سال ۲۰۲۱ در ونکوور فیلمبرداری شوند.

آنچه دیگران می خوانند:

این سریال از طرح پیشنهادی «دونالد ترامپ» برای ایجاد ششمین شاخته ارتش ایالات متحده الهام گرفته شده، و در مورد ژنرالی به نام «مارک آر. نیرد» با بازی «استیو کارل» است که رؤیای مدیریت «نیروی هوایی» را دارد، اما در عوض وظیفه‌ی هدایت «نیروی فضایی» به او سپرده می‌شود.

دیگر بازیگران فصل اول سریال «لیسا کودرو»، «جان مالکوویچ»، «بن شوارتز»، «جیمی او. یانگ»، «نوآح امریک»، «فرد ویلارد»، «تانی نیوسام»، «دایانا سیلورز»، «الکس اسپارو» و «دن لیک بودند. کارل با همکاری «گرگ دنیلز» خالق سریال «اداره» (The Office) این سریال را خلق کرده و از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی آن است. دنیلز نیز به همراه «نورم هیسکاک» شورانر سریال «نیروی فضایی» است.

این سریال سال گذشته مستقیماً سفارش ساخت یک فصل را دریافت کرده بود. این سفارش به فاصله‌ی کوتاهی پس از شکل‌گیری «نیروی فضایی» توسط ترامپ صادر شد. امسال کارل در مصاحبه با «ورایتی» گفته بود که با دنیلز تماس گرفته تا ایده‌ی ساخت چنین سریالی را با او مطرح کند زیرا دنیلز اولین و تنها فردی بود که به ذهنش رسیده.

کارل می‌گوید: «او زیرک و شوخ است و سلیقه‌ی فوق‌العاده‌ای دارد. کاملاً به او اعتماد دارم. درک ما اغلب با یکدیگر همخوانی دارد. عموماً مسائل یکسانی را مضحک، تکان‌دهنده و یا برانگیزاننده می‌دانیم. از زمان اولین ملاقات‌مان چنین بوده است.»

 

ارسال نظر: