کدخبر: 34736

انتشار عکس جنجالی ریحانه پارسا توسط پویان مختاری

پویان مختاری در لایو با امین فردین رابطه اش را با ریحانه پارسا را علنی کرد

آنچه دیگران می خوانند:

پویان مختاری در لایو عکس ریحانه پارسا را در حال بنزین زدن برای ماشین پویان مختاری لو داد. در این ویدیو حاشیه های زیادی مطرح شده و دست محسن افشانی به خاطر سو استفاده از محمد رضا گلزار رو شد.

pooyanmokhtari-1-700x500-1روز گذشته امین فردین و پویان مختاری در لایو شبانه حواشی زیادی داشتن از جمله حواشی های آن می توان به نقشه های محسن افشانی و ریحانه پارسا اشاره کرد، نقشه های شوم محسن افشانی و ریحانه پارسا، نقشه محسن افشانی در لایوش با ریحانه پارسا صدای محمد رضا گلزار را تقلید کرد. برای اطلاع بیشتر از این ماجرا ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

استوری افشاگرانه پویان مختاری

0-scaled

2-3-scaled

1-1-scaled

مهاجرت یحانه پارسا

ریحانه پارسا از کشور رفت! خبری که توسط یکی از هنرپیشگان رسمی و نسبتا موفق در عالم کمدی مطرح شد. واکنش ریحانه پارسا به خبر مهاجرت خود هم دستمایه خوبی برای زرد پسندان و گدایان لایک و فالوئر بود.

​پارسا اما نه تنها بدون هدف و استراتژی مهاجرت کرد، بلکه تمامی پل های پشت سر خودش را هم خراب کرد. امروز همزمان با درخشش آقازاده سهیلی در سریال «آقازاده»، شاهد محو شدن پارسا پارتنر وی در سریال «پدر»در عالم بازیگری هستیم.

بازیگری که امروز شانسی برای استمرار فعالیت های حرفه ای خود در داخل ندارد، روز به روز شرایط خودش را دشوار و پیچیده تر کرده است.

بازیگر موفق سریال «پدر»، حالا چنان درگیر اظهارات عجیب و غریبی شده که یک سمت آن رسانه ها معاند هستند و سمت دیگرش ماینر های شرط بندی. با توجه به شرایط پیش آمده، پارسا به ورطه سقوط رسیده و بعید است که به همین زودی ها از خواب بیدار شود. به نظرتان چرا امثال پارسا قادر به کنترل شهرت و موقعیت خود در تلویزیون و سینما نیستند؟؟

رابطه ریحانه پارسا و تتلو

ریحانه پارسا که با بازی در سریال پدر به اوج شهرت رسید مدتی بعد اعلام کرد که ریحانه پارسا با مهدی کوشکی بازیگر سینما و تلویزیون ازدواج کرد ه است. ویدئویی از مصاحبه ریحانه پارسا در اینستاگرامش منتشر شده است. ریحانه پارسا  که چند روز گذشته در ویدئویی اعتراف کرد هیچ وقت با مهدی کوشکی عقد نکرده است و با این حال در یک خانه زندگی میکردند، پس از مهاجرت به ترکیه به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند.

nqKbS1EjELbo-scaled

ریحانه پارسا  با انتشار تصاویری پس از سریال پدر پا به دنیای حاشیه گذاشت.ماه گذشته خبر طلاق و جدایی و مهدی کوشکی و  ریحانه پارسا  حواشی بسیاری را به وجود آورد. همان زمان برخی معتقد بودند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است. ریحانه پارسا  در اسفند ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری ۲ خواهر کوچک تر از خودش است. ریحانه پارسا  دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است

ارسال نظر: