کدخبر: 34839

رابطه الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی لو رفت + جزئیات

ازدواج و رابطه الناز شاکردوست و علیرضا حقیقی سال ها پیش بر سر زبان ها افتاد که با واکنش هر دوی آن ها رو برو شد

آنچه دیگران می خوانند:

اکنون بعد از گذشت چندین سال متاسفانه مجدداً این موضوع و شایعه در شبکه های مجازی در حال انتشار می باشد که کاملاً کذب بوده است. با ما همراه باشید تا توضیحات کاملی را در این رابطه به شما ارائه دهیم.

علیرضا حقیقی متولد 12 اردیبهشت 1367 در تهران، فوتبالیست است . الناز فرزند دوم خانواده است که یک برادر بزرگتر و یک خواهر کوچکتر از خودش دارد. البته شباهت الناز و برادرش بسیار زیاد است.

 الناز شاکردوست ، گفت به دلیل انتشار خبر ازدواجش با علیرضا حقیقی ، شکایت می کند. الناز شاکردوست به کلی آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب کرد.  الناز شاکردوست در این باره به خبرآنلاین گفت:« من فقط یک بار ایشان را در سینما دیدم.  خبر  ازدواج ما کذب محض است. حتی بعد از انتشار این خبر ، پدرم با من تماس گرفت و گفت تو بی اجازه ما ازدواج کرده ای؟ . من می خواهم برای انتشار این خبر شکایت کنم. »

www.araas_.ir-3-11

 الناز شاکردوست درحالی اساسا آشنایی با علیرضا حقیقی را تکذیب می کند که که در گذشته ، خبرگزاری رسمی ایسنا در اخبار خود از جشنواره فیلم فجر ، از حضور  الناز شاکردوست و همسرش در جشنواره فیلم فجر برای تماشای فیلم فاصله خبر داده بود. در آن خبر از علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس به عنوان همسر  الناز شاکردوست نام برده شده بود. خبری که روز بعد در روزنامه های سیاسی کشور منتشر شد و در همه یک ماه گذشته ، هیچ یک از طرفین ، این خبر را تکذیب نکردند. 

او اما درباره اتفاقات روز نمایش فیلم فاصله می گوید:« ایشان به تماشای فیلم من آمده بودند. تا قبل از این آقای حقیقی را ندیده بودم اما آنجا که داشتم با مردم عکس یادگاری می گرفتم ، ایشان به سمت من آمد و از بازی ام در فیلم تشکر کرد. از فردای آن روز شایعات شروع شد و در چند هفته ، روزنامه ها مرا شوهر دادند درحالی که ازدواج نکرده ام .»

شاکردوست در این باره که چرا همان زمان به این خبر عکس العمل نشان نداده است ، گفت:« من آن موقع مسافرت بودم . برای همین از این خبر مطلع نشدم. برای همین هم بود که آن زمان به این خبر واکنش نشان ندادم.» اگرچه در همه یک ماه گذشته هم این ستاره سینمایی واکنشی به توالی انتشار این شایعه در نشریات مختلف نداشته است.

0738629f-d4a3-4237-a696-0cb2e7b902bd (1)

این بازیگر سرشناس درباره این شایعه که در یکی از اردوهای پرسپولیس به دنبال حقیقی رفته است و اینکه بسیاری از نزدیکان به پرسپولیس  این دو را با یکدیگر دیده اند هم گفت:« من فقط همان یک بار ایشان را دیدم.»

او درحالی که می خندید ادامه داد:« من به دنبال آقای حقیقی رفته ام؟ این حرف را چه کسی زده است؟ »

شاکردوست اصرار داشت تا نام این افراد فوتبالی که خبر رویت این دو را در اردوی تیم رسانه ای کرده بودند بداند ، اما خبرنگار ما به او گفت:« شما که اساسا اصرار دارید فوتبالی ها را نمی شناسید پس چه دلیلی دارد تا ما به شما اسم بگوییم ؟ »

این سوال سبب شد تا شاکردوست با کمی مکث ، دوباره تاکید کند حقیقی را نمی شناسد و از ادامه سوال خود منصرف شود.

علیرضا حقیقی هم در مصاحبه با «خبرگزاری فوتبال ایران» خبر ازدواج خود را تکذیب کرد و اعلام کرد :« با راهنمایی معاونت حقوقی باشگاه پرسپولیس از سایت خبرآنلاین شکایت کرده ام.» پدر این بازیکن هم در گفت و گو با وبلاگ هوادار پرسپولیس خبر این ازدواج را تکذیب کرد.

مسول این وبلاگ که سر دسته لیدرهای پرسپولیس است ، گزارش تصویری  شکایت این بازیکن را منتشر کرده است و از نزدیکان پدر حقیقی محسوب می شود ، در گفت و گو با خبرآنلاین ادعا کرد آشنایی شاکردوست و علیرضا به این دلیل است که این ها همسایه هستند .

این درحالی است که الناز شاکردوست اصرار داشت تنها یکبار علیرضا حقیقی را در سالن سینما از نزدیک دیده است.

Cedhh04TzZaN

درخواست جالب علیرضا حقیقی از الناز شاکردوست 

روزنامه جوان در صفحه ورزشی آخرین شماره این هفته خود که امروز روی دکه آمده، دست به افشاگری و همچنین حملات تند به علیرضا حقیقی، دروازه بان جوان و خوش چهره و قامت پرسپولیس کرده و با پیش کشیدن موضوع رابطه وی با الناز شاکردوست، بازیگر سیما و همچنین حملاتی نسبی به این بازیگر، هر دو را محکوم نموده و خواستار برخورد مسئولان پرسپولیس در عوض حمایت چشم بسته از رفتار این بازیکن شده است.

به گزارش خبرنگار ورزشی «تابناک»، روزنامه جوان که بیشتر حوزه سیاسی در آن پررنگ تر است و به یکی از نهادهای خاص ارتباطات نزدیکی دارد، در ستون صفحه 17 شماره 3082 خود ـ که پنجشنبه روی دکه قرار گرفت ـ با بیان برخی مسائل و جزییات درباره روابط علیرضا حقیقی، دروازه بان خوش چهره پرسپولیس و الناز شاکردوست، ‌بازیگر خوش چهره سینما جهت اثبات این رابطه، ضمن اعلام نکردن موضع درباره بحث ازدواج این دو، روابط دو شخص را به چالش کشیده و به ریشه یابی این قبیل اتفاقات پرداخته است.

این روزنامه در این خبر تحلیلی با ادبیاتی تند و نسبت دادن عناوینی همچون «رفتار وقیحانه»، «ناهنجاری رفتاری» و «ضد رفتار» به حقیقی، مدعی شده این دو اگر چه ازدواج نکرده‌اند اما روابطی صمیمانه‌تر از دو غریبه داشته‌اند و حتی شاکردوست به استقبال این بازیکن در فرودگاه آمده است(!) و در همین راستا، خواستار برخورد جدی با این بازیکن توسط حبیب کاشانی و علی دایی، مدیرعامل و سرمربی پرسپولیس شده که با بستن چشم‌هایشان روی این مسائل، باعث دامن زده شدن به این اتفاقات شده‌اند!

در متن خبر تحلیلی روزنامه جوان چنین آمده است:

«داستانی که امروز روی خط خبرگزاری‌ها و صفحات روزنامه‌ها رسانه‌ای شده است، تا چه اندازه، پیش از آنکه از بستر خانوادگی باشگاه پرسپولیس بیرون بزند، مورد توجه و در کانون دید مربیان و مدیران باشگاه بود؟ این پرسش را باید روی سینی شیکی گذاشت و جلوی علی دایی و حبیب کاشانی گذارد که مدعی فرهنگ‌سازی در فوتبال و رفتار پدرانه با بازیکنانشان هستند. ‌

9dKEnP0f4Lcy

چه کسی در تاریخ یک دهه اخیر پرسپولیس، بیش از حبیب کاشانی، مدعی فرهنگ‌سازی در مجموعه پرسپولیس بوده؟ آیا او که خوب می‌داند، وقتی بازیکنانش از رختکن بیرون می‌روند چه جملاتی درباره او یا اعضای کادر فنی می‌گویند، ‌چه روابطی با مدیرعامل گذشته دارند و در چه روزهایی با واسطه‌ها و مدیران برنامه خود برای انتخاب تیم آینده قرار و مدار می‌گذارند، ‌از این واقعیت روشن که دروازه‌بان تیمش با چه کسی به سالن سینما می‌رود، آگاه نبود؟ 

آیا حبیب کاشانی که می‌دانست فلان هافبک تیمش پس از بازی با راه آهن ‌با عباس انصاری فرد تماس داشته و او را در دفتر کاری‌اش دیده، از اقدام وقیحانه دروازه‌بان تیم خود اطلاعی نداشت؟ رفتار حقیقی بی‌‌شک وقیحانه است. ‌علی دایی را به یاد آورید که دقایقی پس از پیروزی در دربی، ‌در واکنش به رفتار هنجارشکنانه علیرضا حقیقی در قبال یک مسئول حراست ورزشگاه آزادی و البته با شیث رضایی، ‌خطاب به خبرنگاران گفت: ‌ما باید به او کمک کنیم تا خود را اصلاح کند... .

XqB6rZHzWe9Q

اتفاقاً دایی پیشتر ‌با نادیده گرفتن رفتار حقیقی در فرودگاه مهرآباد، همین پسر را تهییج کرده بود؛ ‌بازیکنی که پس از بازی با شاهین بوشهر، ‌از هنرپیشه زنی که با او رابطه‌ای نزدیک و دوستانه داشت، خواست برای استقبالش به فرودگاه مهرآباد بیاید و حال پرسش این است که چرا دایی به فکر اصلاح رفتار دروازه‌بان تیمش نیفتاد؟ 

آیا دایی تنها حاضری بود که ندید دروازه‌بان تیمش به شکلی زننده کنار یک هنرپیشه سینمایی ایستاده و با او گفت و گویی صمیمانه‌تر از یک غریبه دارد؟ آیا دایی و کاشانی که مدعی اصلاح امور فرهنگی هستند، همان روز که علیرضا حقیقی تلاش داشت با این ضدرفتارش، دروازه‌بان دیگر تیم را خطاب قرار دهد و او را حتی در امور شخصی عقب‌تر از خود بداند، نباید همان شب در فرودگاه تهران اقدامی برازنده می‌کردند؟

داستان تکذیب روابط نزدیک حقیقی و الناز شاکردوست که هیچ کدام نه در ورزش و نه در هنر ستاره‌ای قابل اعتنا هستند، ‌خنده‌دار به نظر می‌رسد؛ ‌نه فقط بازیکنان پرسپولیس که حتی مسافرانی که آن شب در فرودگاه مهرآباد حضور داشتند و البته تماشاگرانی که برای دیدن فیلم به خانه سینما رفته بودند نیز به خوبی به یاد می‌آورند این دو چگونه دوشادوش هم راه می‌رفتند و از یکدیگر دور نمی‌شدند. ‌

این که شایعه ازدواج این زوج حقیقت دارد یا نه، بحثی است جدا از محور این نوشتار. امروز باید به این اندیشید که چرا حبیب کاشانی سعی نکرد، ناهنجاری رفتاری بازیکنی که هرگز نتوانست به لحاظ اخلاق و رفتار در پرسپولیس شاخص شود را اصلاح کند؟ ‌چرا دایی هر بار از این هنجارشکنی‌های او دفاع کرد و کوشید با جملاتی شعارگونه همه را برای کمک به او دعوت کند؟ حقیقت داستان حقیقی این است که او پرسپولیس را نه برای موفقیت در ورزش که برای شهرت خود می‌خواهد و البته کمک‌های دایی و کاشانی نیز او را در رسیدن به هدف نه چندان سالمش کمک می‌کند!»

هرچند هنوز باشگاه پرسپولیس درباره این خبر که پس از پرده‌برداری از این رابطه در یکی از سایت‌ها، جنجال آفرین شده، موضعگیری نکرده و حقیقی و شاکردوست نیز سکوت کرده‌اند، اما قطعاً در صورت نبود مستنداتی پیرامون این ادعاهای سنگین نزد روزنامه جوان که از پشتوانه چشمگیری در بسیاری از بخش‌ها برخوردار است، به زعم کارشناسان حقوق، این مطلب قابلیت پیگیری حقوقی از روزنامه نامبرده را خواهد داشت. با وجود این، باید دید حقیقی در قبال حملات تند این روزنامه ـ که درگیری حقیقی را در زمین فوتبال نیز به این ماجرا مرتبط کرده ـ همچون شاکردوست سکوت خواهد کرد یا برای اعاده حیثیت از این نشریه هم شاکی خواهد شد؟!

علیرضا حقیقی متولد 12 اردیبهشت 1367 در تهران، فوتبالیست است

دیپلمه ریاضی فیزیک است و مدتی دانشجوی رشته شیمی دانشگاه آزاد تهران شمال بود، یک خواهر بزرگتر از خود دارد، از طرف پدر اصالتا اهل زنجان هستند

فیلم و بازی

علیرضا اوقات فراغتش در منزل را مشغول بازی پلی‌ استیشن می‌ شود و البته یک علاقمند حرفه‌ ای به فیلم است او علاقه زیادی به دیدن فیلم‌های ترسناک دارد

ازدواج شخصی است

این موضوع بحث زندگی شخصی هر آدمی است و تصمیمی کاملا شخصی هم هست اما اکنون فکری راجع به آینده ندارم. حواسم به فوتبال است و به دنبال هدف های بزرگ فوتبالی هستم

ماجرای ازدواج با الناز شاکردوست

در سال 90 مصاحبه ای از علیرضا حقیقی پخش شد که عنوان می شد با الناز شاکردوست ازدواج کرده است، این خبر بعدها به دادگاه نیز کشیده شد و مشخص گردید مصاحبه جعلی بوده است

ماجرای رابطه بی بی رکسا و علیرضا حقیقی + عکس دونفره

بی بی رکسا خواننده زن آمریکایی با انتشار عکسی جنجال بپا کرد

انتشار عکس زیر سمت چپ ! موجب شد شایعه ارتباط علیرضا حقیقی و این خواننده سرشناس خیلی زود در شبکه های اجتماعی داغ شود

موضوع از آن جهت رنگ واقعیت می گیرد که مدل ساعت و دستبند شخصی که در عکس بی بی رکسا هست با مدل ساعت و دستنبد علیرضا حقیقی یکی است !

ZjPj2mApzdLx

ارسال نظر:

روی خط رسانه