کدخبر: 34859

علی اوجی صاحب یک بچه تپل شد

علی اوجی کلیپی از برادرزاده همسرش (نرگس محمدی) که به تازگی به دنیا آمده است منتشر کرد اما به دلیل شباهتی که به علی اوجی دارد این خبر منتشر شد که او بچه دار شده است، اما در واق آن بچه برادرزاده همسرش است.

آنچه دیگران می خوانند:

بیوگرافی علی اوجی:

علی اوجی بازیگر ، تهیه‌ کننده موسیقی و استندآپ کمدین ایرانی متولد 1362 می باشد. علی اوجی همسر نرگس محمدی است. او از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه هنری شده است

او متولد هفدهم اسفند ماه در تهران است . پدرش حسن اوجى، خطاط  و هنرمند شهیر ایرانى است. علی اوجی از سال ۱۳۷۵ وارد عرصه هنری شده و سال ها به عنوان یکی از خوش فکرترین و معتبرترین تهیه کننده های موسیقی شناخته و تهیه کنندگی بسیاری از آلبوم های خواننده های سرشناس ایرانی از جمله رضا یزدانی را داشته است.

زندگینامه هنری و شروع بازیگری :

علی اوجی با بازی در مجموعه تلویزیونی پژمان وارد عرصه بازیگری شد. وی با دعوت مهران مدیری برای بازی در مجموعه “شوخی کردم”  نشان داد که در بازیگری نیز استعداد داشته و حرف های بسیاری برای گفتن دارد؛ در نتیجه نقش او در سریال “در حاشیه” مهران مدیری پر رنگ تر شد.  هم چنین او به  عنوان یکی از استندآپ کمدین های برنامه طنز خندوانه به کارگردانی رامبد جوان حضور یافت نقش آفرینی متفاوت علی اوجی در سریال مرضیه بار دیگر نام این بازیگر را بر سر زبان ها انداخته است ،سریال مرضیه را می توان به عنوان اولین نقش جدی علی اوجی تلقی کرد.

ازدواج علی اوجی

همسر علی اوجی نرگس محمدی از بازیگران ایرانی است .داستان ازدواج علی اوجی از حرم مطهر امام رضا (ع) آغاز می شود و او در این حرم مطهر از نرگس محمدی خواستگاری می کند و این بازیگر جوان در سال 1396 با یکدیگر ازدواج می کنند .

 

 

 

ارسال نظر: