کدخبر: 34892

تیپ و استایل خجالت آور بهنوش بختیاری + عکس

استایل جدید بهنوش بختیاری با ست سفید مشکی ماسک و لباسش که در اینستاگرام منتشر شده است

آنچه دیگران می خوانند:

بهنوش بختیاری هنرپیشه زن ایرانی سال ۱۳۸۶ با محمدرضا آرین ازدواج کرده و متاهل است. خانم بازیگر مدرک کارشناسی زبان فرانسوی اش را از دانشگاه آزاد اخذ کرده است. از آثار هنری ایشان می توان به نقش آفرینی در سریال شب های برره، خانه به دوش و فیلم سینمایی حلقه های ازدواج اشاره کرد. به تازگی تصویری از ست ماسک و لباس بهنوش بختیاری در اینستاگرام منتشر شده است.

لباس بهنوش بختیاری

عکسی که بهنوش بختیاری از ست جالب ماسک و لباسش در اینستاگرام منتشر کرد.

behnoosh-bakhtiari-clothes-4

شروع فعالیت بازیگری بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری روز ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در بیمارستان اقبال تهران به دنیا آمد. او فرزند آخر خانواده است و یک خواهر و دو برادر بزرگ‌تر از خودش دارد.

بختیاری برای رسیدن به هدفش در کلاس‌های موسسه رسام هنر شرکت کرد و به مدت یک سال دوره بازیگری تئاتر دید تا این‌که… خودش می‌گوید:” سرانجام سال ۱۳۷۵ بود که این فرصت برایم به وجود آمد و در مجموعه «هوای تازه» ساخته آقای محمد رحمانیان بازیگری را آغاز کردم و به عرصه جدیدی در دنیای سینما وارد شدم.

11+-+Copy

همان چیزی که گفتم سودایش را در سر داشتم و همین اتفاق باعث شد تا امروز بازی کنم و در کنار شما باشم و خیلی از شما من را به عنوان یک بازیگر بشناسید تا یکی از عوامل پشت صحنه فیلم”.

شهرت بهنوش بختیاری با بازی در سریال شب‌های برره به اوج رسید و نقش لیلون در خاطرها ماند.

بهنوش بختیاری علاوه بر سینما به موسیقی هم بسیار علاقه دارد. او خوش‌صدا است و آواز می‌خواند و این هنر را به‌صورت جدی پیگیری می‌کند. خودش در این باره گفته است:” خواندن البته از نوع مجازش یکی دیگر از دغدغه‌های همیشگی‌ام بود”.

ارسال نظر:

روی خط رسانه