کدخبر: 35176

تبریک خاص تولد ساره بیات و خواهرش برای تولد پدر

در این مطلب تبریک تولد ساره بیات به پدرش را می بینید

آنچه دیگران می خوانند:

ساره بیات بازیگر معروف ایرانی است که هم اکنون مشغول بازی در سریال عاشقانه ۲ است. این سریال تا چند ماه آینده وارد شبکه نمایش خانگی می شود. بیات در صفحه اینستاگرامش ویدئویی قرار داد و در آن زادروز پدرش را تبریک گفت. در پرشین وی تبریک تولد ساره بیات به پدرش را می بینید.

تبریک تولد ساره بیات به پدرش

ساره بیات با انتشار ویدئویی نوشت:

پدر بزرگوارم شما قلب و روح منو سروین هستین،عاشقانه دوستتون داریم تولدتون یه دنیا مبارک نفس ما (عکس پدرم در دهه بیست سالگیشون)

بد نیست درباره ساره بیات بیشتر بدانید

ساره بیات در ۱۴ مهر ۱۳۵۸ در مشهد به دنیا آمد. البته این گمانه زنی وجود دارد که او متولد تهران است. بیات از سال ۸۰ وارد تئاتر شد و به مدت دو سال در این حرفه کار کرد. او بعد از گرفتن مدرک بازیگری از مؤسسه کارنامه به مجموعه یک مشت پر عقاب دعوت شد. این مجموعه در سال ۸۶ از شبکه سه سیما پخش شد. بیات فعالیت هنری خود را از صنایع فرش آغاز کرد. وی در بازیگری، طراحی لباس و نقاشی نیز فعالیت دارد.

تبریک تولد ساره بیات
ساره بیات بازیگر

این بازیگر زن تا کنون حضور بسیار کمرنگی در تلویزیون داشته است. او با بازی در فیلم مقلد شیطان وارد سینما شد. خانواده ساره با بازیگری مخالف بودند به همین دلیل او پنهانی رشته هنر را در دانشگاه انتخاب می‌کند تا بازیگر شود اما به دلیل اینکه موفق نمی‌شود پس از اتمام دانشگاهش از طریق کلاس‌های بازیگری به هدف خود می‌رسد. به بهانه تبریک تولد ساره بیات به پدرش درباره این بازیگر بیشتر صحبت می کنیم.

خانواده ساره بیات، رضا قوچان نژاد و سروین بیات

ساره بیات خواهری به نام سروین دارد. سروین همسر رضا قوچان نژاد، بازیکن فوتبال است. آنها پسری به نام دوران دارند.

تبریک تولد ساره بیات
ساره بیات و سروین بیات

همسر و ازدواج ساره بیات

ساره بیات در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است. البته منوچهر هادی در برنامه دورهمی خبر ازدواج او را داد و اعلام کرد به زودی این اتفاق می‌افتد.

مادر خانم بازیگر

دل یک مجموعه نمایشی به کارگردانی منوچهر هادی است. این سریال محصول سال ۹۸ در شبکه نمایش خانگی است. ساره بیات در سریال دل نقش رستا پژوهی را ایفا کرده است. سریال دل یک ملودرام اجتماعی است که دو جوان عاشقانه یکدیگر را دوست دارند و در این میان با فراز و نشیب‌های مختلفی مواجه می‌شوند.

ارسال نظر: