کدخبر: 35760

عاشقانه گلزار در کنار مادر و مادربزرگش + عکس

تصویری از محمدرضا گلزار را در کنار مادر و مادر بزرگش مشاهده کنید.

آنچه دیگران می خوانند:

محمدرضا گلزار بازیگر عاشقانه و متولد سال در تهران می باشد . او اصالتی آذری دارد و با نوازندگی در گروه موسیقی آریان به شهرت رسید . او پس از جدایی از این گروه به سینما روی آورد و به سرعت توانست از بازیگران معروف شود . او در اکثر کارهای منوچهر هادی حضور دارد. در پرشین وی تصویر او را در کنار مادر و مادربزرگش ببینید.

محمدرضا گلزار بازیگر عاشقانه در کنار مادرش

محمدرضا گلزار بازیگر عاشقانه

مادربزرگ رضا گلزار

بیشتر بدانید از گفتگو با رضا گلزار

آقای گلزار! هر انسانی داستانی مختص به خود دارد، داستانی که قصه زندگی او است، روایتی از ثانیه‌های زندگی‌اش و اما قصه محمد رضا گلزار چیست؟ داستانتان را حقیقی بگویید و دور از گفتن‌های تکراری؟

بسیار خب! به دنیا که آمدم خوشگل بودم، ۴کیلوو ۴۰۰ وزنم بود، حرف می‌زدم آنهم به دو زبان…

محمدرضا گلزار بازیگر عاشقانه

کودکی رضا گلزار
کودکی رضا گلزار

از کودکی به سرعت گفتید تا پایان نوجوانی و ورود به جوانی و دانشگاه، این میان فعالیت هنری شما چه زمانی آغاز شد، از چه سنی و چگونه؟

آن سال‌ها اصلاً توجهی به فضای هنری نداشتم، ۱۲ سال از دبستان تا پایان دبیرستان تمام فکرم درس خواندن بود و ورزش، والیبال را در تیم استان تهران، باشگاه پارس خودرو، شیشه و گاز، باشگاه پاس و در باشگاه دیهیم والیبال تخصصی بازی می‌کردم، بهترین توپ گیر آن روزهای تیم والیبال استان تهران بودم،فقط والیبال نبود اسکی را هم به‌طور حرفه‌ای پیگیر بودم؛ کارت مربی اسکی آلپاین را هم دارم.

ارسال نظر: