کدخبر: 35773

دختر مهران غفوریان در آغوش نفیسه روشن + عکس

تصویری از هانا دختر مهران غفوریان را در آغوش نفیسه روشن بازیگر ایرانی را در این پست مشاهده میکنید

آنچه دیگران می خوانند:

نفیسه روشن بازیگر ایرانی و متولد سال ۱۳۶۱ در تهران می باشد . او در رشته حقوق اسلامی تحصیل کرده است ولی به دلیل علاقه اش به بازیگری وارد این عرصه شد. او ازدواج مرده است و همسر او خلبان می باشد ولی فرزندی ندارند

نفیسه روشن بازیگر ایرانی و دختر مهران غفوریان

AndroidOnlineNewsImage+(1)

نفیسه روشن در سیزدهم اردیبهشت سال ۱۳۶۱در محله باغ صبا تهران به دنیا آمد. او لیسانس حقوق اسلامی دارد.

او فرزند اول خانواده است و دو برادر کوچکتر از خود دارد.

نفیسه روشن از همان بچگی به بازیگری علاقمند بود و آرزویش این بود که روزی بتوانن بازیگر شود، و زمانی که خواست وارد دنیای بازیگری شود نه تنها مخالفتی با او نکردند بلکه او را بسیار تشویق کردند.

بازیگران معروف

تفریحات نفیسه روشن بازیگر ایرانی

به اتومبیلرانی علاقه زیادی دارد و در وقت های بیکاریم سری به پیست رالی می زند.

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال ” روزهای بیادماندنی ” به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان ۱۳۸۲ دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس علت اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از پایان تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را گسترش داد. در پائیز سال ۱۳۸۲ در سریال “بچه های خیابان ” به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .

سریال جدید بازیگر زن

پس از آن در پائیز ۱۳۸۳ ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال ” روزگار غریب ” را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

بازیگر زن در خارج از کشور

نفیسه روشن بازیگر ایرانی از آن گروه بازیگرانی محسوب می شود که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی آغاز کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال «روزهای یادماندنی» دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

ارسال نظر: